Listwa magnetyczna na noże 47,5 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNA - Listwa magnetyczna, która pomoże w organizacji noży i przyborów. Listwa ma wymiary 47,5 x 4,5 x 2 cm.
✅ SOLIDNA - Listwa została wykonana z aluminium, tworzywa sztucznego oraz magnesu.
✅ PRZYDATNA - Dzięki listwie magnetycznej zaoszczędzimy miejsce na przechowywanie noży. Listwa nadaje się do noży stalowych oraz stalowych powlekanych np. ceramiką.
✅ DEKORACYJNA - Listwa wraz z nożami, będzie stanowiła wyjątkowy element dekoracyjny kuchni.
✅ FUNKCJONALNA - Umieszczone na listwie noże i inne przybory będą zawsze pod ręką.
Listwa magnetyczna do przechowywania noży. Dzięki niej możemy wygodnie przechowywać noże, oszczędzając przestrzeń w kuchni. Taka listwa sprawdzi się z powodzeniem do wszystkich stalowych, ceramicznych i metalowych noży. Listwę można wykorzystać również w warsztacie np. do układania śrubokrętów i innych metalowych narzędzi. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Materiał | aluminium|magnes |
| Waga gabarytowa (g) | 78.33 |
| Wysokość | 4,5 cm |
| Tagi | listwa magnetyczna na śrubokręty|listwa magnetyczna do warsztatu |
| Szerokość | 47,5 cm |
| Długość | 2 cm |
| Waga (g) | 480 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 47,5 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 5,5 |
| Kolor dominujący | srebrny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 2 |