Łopatka do ciasta stalowa
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNA - Łopatka kuchenna do krojenia i serwowania tortów. Łopatka ma wymiary 27 x 6,5 x 7,5 cm.
✅ SOLIDNA - Wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej w srebrnym kolorze. Wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Odporna na wysokie temperatury do max 60°C.
✅ WYGODNA - Ergonomiczna rączka zapewnia wygodną i bezpieczną pracę. Praktyczny otwór na krawędzi uchwytu pozwala na jego zawieszenie.
✅ UNIWERSALNA - Sprawdzi się do nakładania ciast, tortów, tarty, pizzy i innych smakołyków. Dzięki specjalnym ostrym brzegom sprawdzi się również do porcjowania.
✅ BEZPIECZNA - Całkowicie bezpieczna dla zdrowia i neutralna dla żywności.
Łopatka przydatna podczas przygotowywania i podawania ciast. Posiada uniwersalne zastosowanie. Idealna do nakładania ciast, tortów, pizzy, deserów oraz porcjowania dzięki ostrym brzegom. Klasyczny wzór i kolorystyka sprawią, że pasuje do każdej kuchni. Przydatna w każdym domu. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Wysokość | 7,5 cm |
| Szerokość | 6,5 cm |
| Długość | 27 cm |
| Waga (g) | 70 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 27 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 6,5 |
| Kolor dominujący | srebrny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 3 |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Waga gabarytowa (g) | 81 |