Łopatka do kremu stalowa
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ UNIWERSALNA - Łopatka do kremu o wielofunkcyjnym zastosowaniu. Sprawdzi się podczas rozprowadzania masy lub kremu do ciasta czy tortu. Łopatka ma wymiary 14 x 16,5 x 3 cm.
✅ WYTRZYMAŁA - Wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej w srebrnym kolorze. Łopatka do kremu jest trwała i wytrzymała, odpowiednio użytkowana posłuży długie lata.
✅ WIELOZADANIOWA - Łopatka sprawdzi się do nakładania kremów, równomiernego rozprowadzania polew, wygładzania powierzchni ciast czy przygotowywania dekoracji. Doskonała do wygładzania masy cukierniczej. Wykorzystamy ją także do zgarniania ciasta i produktów np. ze stolnicy.
✅ ŁATWE CZYSZCZENIE - Łatwa w czyszczeniu i wygodna użytkowaniu. Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
✅ WYGODNE UŻYTKOWANIE - Łopatka jest odpowiednio wyprofilowana co umożliwia pewne i wygodne użytkowanie.
Łopatka do kremu niezwykle przydatna podczas dekoracji ciasta, tortu i rozcierania kremu. Dzięki wygodnemu uchwytowi, lekkości i łatwości czyszczenia, łopatka jest odpowiednia zarówno dla profesjonalnych cukierników, jak i amatorów wypieków. Można wykorzystać ją także do siekania zieleniny, zgarniania warzyw z deski do gulaszu lub do przenoszenia gorącej ryby z patelni. Wykonana z materiałów bezpiecznych dla zdrowia i neutralnych dla żywności. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość | 16,5 cm |
| Długość | 14 cm |
| Waga (g) | 97 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 16,5 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 13 |
| Kolor dominujący | srebrny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 3 |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Waga gabarytowa (g) | 104 |
| Wysokość | 3 cm |