Słoik patentowy z klipsem szklany IRMA 3,4 l
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ UNIWERSALNY - Słoik z pokrywką oraz patentowym zamknięciem. Posiada uniwersalne zastosowanie w domu. Słoik ma pojemność 3,4 l, średnicę 16 cm, wysokość 22,5 cm, a średnica otworu to 12 cm.
✅ SOLIDNY - Wykonany z grubego szkła, klipsy są wykonane z najwyższej jakości metalu, a uszczelka wykonana z gumy w białym kolorze. Odpowiednio użytkowany posłuży długie lata.
✅ SZCZELNE ZAMKNIĘCIE - Posiada uniwersalne, szczelne, "patentowe" zamknięcie z gumową uszczelką. Solidna pokrywka na klips zapobiegnie dostaniu się wilgoci do wewnątrz.
✅ PRZYDATNY - Słoik może być przeznaczony do przechowywania kawy, słodyczy, suszonych grzybów, makaronu, orzechów, cukru i wielu innych.
✅ IDEALNY NA PRZETWORY - Sprawdzi się również do warzyw marynowanych, kiszonek, przecierów i innych przetworów.
Szklany pojemnik z pokrywką wyposażoną w uszczelkę oraz klips, które pozwalają na jego szczelne zamknięcie. Doskonale sprawdzi się do przechowywania różnych produktów spożywczych, jak również domowych ogórków, kiszonej kapusty, powideł i innych przetworów. Uniwersalne zastosowanie sprawi, że znajdzie wiele zastosowań w domu. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Pojemność | 3,4 l |
| Szerokość | 16 cm |
| Długość | 16 cm |
| Waga (g) | 1250 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 22,5 |
| Kolor dominujący | przezroczysty |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 16 |
| Materiał | szkło |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 16 |
| Wysokość | 22,5 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 938.67 |