Słój do napojów z kranikiem i stojakiem 1 l
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Słój z kranikiem do napojów - Dystrybutor do napojów z kranikiem o pojemności 1 l w zestawie ze stojakiem. Idealny do serwowania lemoniady w gorące dni, ponczu lub lemoniady, soku podczas imprezy, a także whisky. Słój ma efektowny kształt beczki o wymiarach 21 x 11 x 14,5 cm. Słój umieszczony na stojaku ma wymiary 21 x 13 x 19 cm.
✅ Wykonany z grubego szkła - Słój wykonany z najwyższej jakości grubego szkła z tłoczonym wzorem ananasa. Kranik wykonany z tworzywa w srebrnym kolorze. Słój ma zdobioną powierzchnią. Stojak wykonany z drewna.
✅ Korkowe zamknięcie - Posiada zamknięcie wykonane z naturalnego korka. Dzięki pokrywie nie trzeba się martwić, że osa, pszczoła czy inne owady wpadną nam do środka.
✅ Praktyczny stojak w zestawie - Stojak pozwala uzyskać odpowiednią wysokość, która zapewni wygodne korzystanie ze słoja. Słój posiada kranik z uszczelką dla łatwego nalewania napoju.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Świetnie sprawdzi się do nalewek, win domowych, soków i napojów przygotowywanych na przyjęcia, spotkania rodzinne czy dekoracyjne bufety. Idealny pomysł na upominek dla bliskich.
Zestaw składający się ze słoja z kranikiem oraz stojaka na słój. Idealny do serwowania wody, lemoniady, soku, herbaty mrożonej, wody smakowej, ale whisky, wina lub nalewek. Dzięki kranikowi w łatwy sposób zaserwujemy ulubione napoje w sposób efektowny. Słój wykorzystamy zarówno w ogrodzie, jak i podczas spotkań rodzinnych. Nie nadaje się do napojów gorących. Oryginalny produkt marki Vilde. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Pojemność | 1 l |
| Szerokość | 13 cm |
| Długość | 21 cm |
| Waga (g) | 1115 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 23 |
| Kolor dominujący | przezroczysty |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 18,5 |
| Materiał | szkło |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 14 |
| Wysokość | 19 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 966 |