Słój do napojów z kranikiem i stojakiem czarny 8 l
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Słój do napojów z kranikiem i stojakiem - Dystrybutor do napojów z kranikiem o pojemności 8 l w zestawie ze stojakiem. Słój ma wymiary: 26 x 18 x 31,5 cm. Stojak ma wymiary: 25 x 21 x 38 cm. Słój ustawiony na stojaku ma wymiary zewnętrzne: 26 x 25 x 40,5 cm. Idealny do serwowania lemoniady w gorące dni, ponczu lub soku podczas imprezy.
✅ Wykonany z grubego szkła - Słój wykonany z najwyższej jakości grubego szkła. Posiada tłoczone napisy, które prezentują się efektownie. Stojak i pokrywa wykonany jest z najwyżej jakości metalu w czarnym kolorze, posiada uchwyty wykonane z drewna, a kranik wykonany jest z tworzywa w czarnym.
✅ Zakręcana pokrywka - Słój posiada metalową zakrętkę w kolorze różowego złota. Dzięki pokrywie nie trzeba się martwić, że osa, pszczoła czy inne owady wpadną nam do środka. Stojak stoi stabilnie na trzech nóżkach.
✅ Wygodne nalewanie napojów - Stojak pozwala uzyskać odpowiednią wysokość, która zapewni wygodne korzystanie ze słoja. Słój posiada kranik z uszczelką dla łatwego nalewania napoju.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Słój z kranikiem i stojakiem idealnie sprawdzi się w ciepłe dni. Nadaje się do napojów z kawałkami owoców lub lodem. Słój wykorzystamy podczas spotkań w ogrodzie, ale również uroczystości w domu. W restauracji lub barze pozwoli na odpowiednie wyeksponowanie herbaty, mrożonej lub lemoniady smakowej.
Zestaw składający się ze słoja z kranikiem oraz stojaka na słój. Idealny do serwowania wody, lemoniady, soku, herbaty mrożonej, wody smakowej, ale również ponczu. Dzięki kranikowi w łatwy sposób zaserwujemy ulubione napoje w sposób efektowny. Słój ze stojakiem wykorzystamy zarówno w ogrodzie, jak i podczas spotkań rodzinnych. Wykonany jest z materiałów bezpiecznych dla zdrowia i neutralnych dla żywności. Nie nadaje się do napojów gorących. Oryginalny produkt marki Vilde. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość w opakowaniu (cm) | 41,5 |
| Kolor dominujący | przezroczysty |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 27 |
| Materiał | szkło |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 21,5 |
| Wysokość | 40,5 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 3874.5 |
| Pojemność | 8 l |
| Szerokość | 25 cm |
| Długość | 26 cm |
| Waga (g) | 2820 |