Słój do napojów z kranikiem i stojakiem czarnym 3,2 l
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ IDEALNY DO NAPOJÓW - Dystrybutor do napojów z kranikiem o pojemności 3,2 l w zestawie ze stojakiem. Słój ma wymiary: 21 x 15 x 25 cm. Stojak ma wymiary: 16,5 x 16,5 x 16,5 cm. Całkowity wymiar zestawu, czyli stojaka z postawionym na nim słojem z kranikiem wynosi 22 x 16,5 x 36,5 cm. Idealny do serwowania lemoniady w gorące dni, ponczu lub soku podczas imprezy.
✅ SOLIDNE WYKONANIE - Słój wykonany z najwyższej jakości grubego szkła. Posiada gładką powierzchnię, dzięki czemu efektownie prezentuje zawartość słoika. Stojak wykonany jest z najwyżej jakości metalu w matowym, czarnym kolorze. Kranik wykonany jest z tworzywa w czarnym kolorze.
✅ ZAKRĘCANA POKRYWKA - Słój posiada metalową zakrętkę w czarnym, matowym kolorze. Dzięki pokrywie nie trzeba się martwić, że osa, pszczoła czy inne owady wpadną nam do środka. Stojak stoi stabilnie na trzech nóżkach.
✅ WYGODNE NALEWANIE - Stojak pozwala uzyskać odpowiednią wysokość, która zapewni wygodne korzystanie ze słoja. Słój posiada kranik z uszczelką dla łatwego nalewania napoju.
✅ UNIWERSALNY - Słój z kranikiem i stojakiem idealnie sprawdzi się w ciepłe dni. Nadaje się do napojów z kawałkami owoców lub lodem. Słój wykorzystamy podczas spotkań w ogrodzie, ale również uroczystości w domu. W restauracji lub barze pozwoli na odpowiednie wyeksponowanie herbaty, mrożonej lub lemoniady smakowej.
Zestaw składający się ze słoja z kranikiem oraz stojaka na słój. Idealny do serwowania wody, lemoniady, soku, herbaty mrożonej, wody smakowej, ale również ponczu. Dzięki kranikowi w łatwy sposób zaserwujemy ulubione napoje w sposób efektowny. Słój ze stojakiem wykorzystamy zarówno w ogrodzie, jak i podczas spotkań rodzinnych. Dzięki zamykanej pokrywie żadne owady nie dostaną się do naszego napoju. Wykonany jest z materiałów bezpiecznych dla zdrowia i neutralnych dla żywności. Nie nadaje się do napojów gorących. Uwaga! Na opakowaniu widnieje błędna informacja dot. pojemności, faktyczna pojemność jest zgodna z powyższym opisem. Oryginalny produkt marki Vilde. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość | 16,5 cm |
| Długość | 22 cm |
| Waga (g) | 1407 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 32 |
| Kolor dominujący | przezroczysty |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 17,5 |
| Materiał | szkło |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 17 |
| Wysokość | 36,5 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 1541.33 |
| Pojemność | 3,2 l |