Słój do napojów z kranikiem i stojakiem czarnym 5,5 l
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ IDEALNY DO NAPOJÓW - Dystrybutor do napojów z kranikiem o pojemności 5,5 l w zestawie ze stojakiem. Słój ma wymiary: 22,5 x 15,5 x 27 cm. Stojak ma wymiary: 21,5 x 18,5 x 34,5 cm. Całkowity wymiar zestawu, czyli stojaka z postawionym na nim słojem z kranikiem wynosi 22,5 x 21,5 x 36 cm. Idealny do serwowania lemoniady w gorące dni, ponczu lub soku podczas imprezy.
✅ SOLIDNE WYKONANIE - Słój wykonany z najwyższej jakości grubego szkła. Posiada tłoczone zdobienia i napisy, które prezentują się efektownie. Stojak wykonany jest z najwyżej jakości metalu w matowym, czarnym kolorze, posiada uchwyty wykonane z drewna a kranik wykonany jest z tworzywa w czarnym kolorze.
✅ ZAKRĘCANA POKRYWKA - Słój posiada metalową zakrętkę w czarnym, matowym kolorze. Dzięki pokrywie nie trzeba się martwić, że osa, pszczoła czy inne owady wpadną nam do środka. Stojak stoi stabilnie na czterech nóżkach.
✅ WYGODNE NALEWANIE - Stojak pozwala uzyskać odpowiednią wysokość, która zapewni wygodne korzystanie ze słoja. Słój posiada kranik z uszczelką dla łatwego nalewania napoju.
✅ UNIWERSALNY - Słój z kranikiem i stojakiem idealnie sprawdzi się w ciepłe dni. Nadaje się do napojów z kawałkami owoców lub lodem. Słój wykorzystamy podczas spotkań w ogrodzie, ale również uroczystości w domu. W restauracji lub barze pozwoli na odpowiednie wyeksponowanie herbaty, mrożonej lub lemoniady smakowej.
Zestaw składający się ze słoja z kranikiem oraz stojaka na słój. Idealny do serwowania wody, lemoniady, soku, herbaty mrożonej, wody smakowej, ale również ponczu. Dzięki kranikowi w łatwy sposób zaserwujemy ulubione napoje w sposób efektowny. Słój ze stojakiem wykorzystamy zarówno w ogrodzie, jak i podczas spotkań rodzinnych. Dzięki zamykanej pokrywie żadne owady nie dostaną się do naszego napoju. Wykonany jest z materiałów bezpiecznych dla zdrowia i neutralnych dla żywności. Nie nadaje się do napojów gorących. Uwaga! Na opakowaniu widnieje błędna informacja dot. pojemności, faktyczna pojemność jest zgodna z powyższym opisem. Oryginalny produkt marki Vilde. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Materiał | szkło |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 19 |
| Wysokość | 36 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 2577.67 |
| Pojemność | 5,5 l |
| Szerokość | 21,5 cm |
| Długość | 22,5 cm |
| Waga (g) | 1892 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 37 |
| Kolor dominujący | przezroczysty |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 22,5 |