Słój do napojów z kranikiem szklany 5,4 l
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ IDEALNY DO NAPOJÓW - Dystrybutor do napojów z kranikiem o pojemności 5,4 l. Idealny do serwowania lemoniady w gorące dni, ponczu lub soku podczas imprezy. Słój jest w kształcie cytryny i ma wymiary: 22 x 23 cm.
✅ SZKLANY - Wykonany z najwyższej jakości, grubego szkła z efektownym zdobieniem. Użyte materiały są bezpieczne dla zdrowia i neutralne dla żywności. Słój wyczyścimy w łatwy sposób, gdyż nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
✅ ZAMYKANY - Posiada zakręcaną pokrywę wykonaną z metalu w kolorze srebrnym oraz tworzywa. Kranik wykonany z tworzywa w srebrnym kolorze. Dzięki pokrywie nie trzeba się martwić, że osa, pszczoła czy inne owady wpadną nam do środka.
✅ ŁATWY W UŻYTKOWANIU - Słój posiada szeroki otwór dla łatwego napełniania napoju oraz łatwego czyszczenia.
✅ UNIWERSALNY - Słój z kranikiem idealnie sprawdzi się w ciepłe dni. Nadaje się do napojów z kawałkami owoców lub lodem. Słój wykorzystamy podczas spotkań w ogrodzie, ale również uroczystości w domu. W restauracji lub barze pozwoli na odpowiednie wyeksponowanie herbaty, mrożonej lub lemoniady smakowej.
Szklany dystrybutor z kranikiem w kształcie cytryny, idealny do serwowania wody, lemoniady, soku, herbaty mrożonej, wody smakowej, ale również ponczu. Dzięki kranikowi w łatwy sposób zaserwujemy ulubione napoje w sposób efektowny. Słój wykorzystamy zarówno w ogrodzie, jak i podczas spotkań rodzinnych. Dzięki zakręcanej pokrywie żadne owady nie dostaną się do naszego napoju. Nie nadaje się do napojów gorących. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Waga (g) | 1725 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 25 |
| Kolor dominujący | przezroczysty |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 23,5 |
| Materiał | szkło |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 18 |
| Wysokość | 23 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 1725 |
| Pojemność | 5,4 l |
| Szerokość | 22 cm |
| Długość | 22 cm |