Słój do napojów z kranikiem szklany 6,2 l
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ IDEALNY DO NAPOJÓW - Dystrybutor do napojów z kranikiem o pojemności 6,2 l. Idealny do serwowania lemoniady w gorące dni, ponczu lub soku podczas imprezy. Słój ma wymiary: 24 x 18 x 30 cm.
✅ SZKLANY - Wykonany z najwyższej jakości grubego szkła z efektownym zdobieniem w postaci ryflowanych prążków. Użyte materiały są bezpieczne dla zdrowia i neutralne dla żywności.
✅ ZAKRĘCANA POKRYWKA - Posiada zakręcaną pokrywę wykonaną z metalu w kolorze srebrnym. Kranik wykonany z tworzywa w srebrnym kolorze. Dzięki pokrywie nie trzeba się martwić, że osa, pszczoła czy inne owady wpadną nam do środka.
✅ ŁATWE UŻYTKOWANIE - Słój posiada szeroki otwór dla łatwego napełniania napoju oraz wygodnego czyszczenie.
✅ UNIWERSALNY - Słój z kranikiem idealnie sprawdzi się w ciepłe dni. Nadaje się do napojów z kawałkami owoców lub lodem. Słój wykorzystamy podczas spotkań w ogrodzie, ale również uroczystości w domu. W restauracji lub barze pozwoli na odpowiednie wyeksponowanie herbaty, mrożonej lub lemoniady smakowej.
Szklany dystrybutor z kranikiem idealny do serwowania wody, lemoniady, soku, herbaty mrożonej, wody smakowej, ale również ponczu. Dzięki kranikowi w łatwy sposób zaserwujemy ulubione napoje w sposób efektowny. Słój wykorzystamy zarówno w ogrodzie, jak i podczas spotkań rodzinnych. Dzięki zamykanej pokrywie żadne owady nie dostaną się do naszego napoju. Wykonany jest z materiałów bezpiecznych dla zdrowia i neutralnych dla żywności. Nie nadaje się do napojów gorących. Uwaga! Na opakowaniu widnieje błędna informacja dot. pojemności, faktyczna pojemność jest zgodna z powyższym opisem. Oryginalny produkt marki Vilde. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Pojemność | 6,2 l |
| Szerokość | 18 cm |
| Długość | 24 cm |
| Waga (g) | 2050 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 31,5 |
| Kolor dominujący | przezroczysty |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 18,5 |
| Materiał | szkło |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 18,5 |
| Wysokość | 30 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 1674 |