Słój do napojów z kranikiem szklany 6,7 l
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ IDEALNY DO NAPOJÓW - Dystrybutor do napojów z kranikiem o pojemności 6,7 l. Idealny do serwowania lemoniady w gorące dni, ponczu lub soku podczas imprezy. Wymiary słoju: 24 x 19 x 34 cm.
✅ SZKLANY - Wykonany z najwyższej jakości, grubego szkła. Posiada tłoczone zdobienia i napisy, które prezentują się efektownie. Użyte materiały są bezpieczne dla zdrowia i neutralne dla żywności. Słój wyczyścimy w łatwy sposób, gdyż nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
✅ ZAMYKANY - Szklana pokrywka z silikonową uszczelką, zamykana na klips. Kranik wykonany z tworzywa w srebrnym kolorze. Dzięki pokrywie nie trzeba się martwić, że osa, pszczoła czy inne owady wpadną nam do środka.
✅ ŁATWY W UŻYTKOWANIU - Słój posiada szeroki otwór dla łatwego napełniania napoju oraz łatwego czyszczenia.
✅ UNIWERSALNY - Słój z kranikiem idealnie sprawdzi się w ciepłe dni. Nadaje się do napojów z kawałkami owoców lub lodem. Słój wykorzystamy podczas spotkań w ogrodzie, ale również uroczystości w domu. W restauracji lub barze pozwoli na odpowiednie wyeksponowanie herbaty, mrożonej lub lemoniady smakowej.
Szklany dystrybutor z kranikiem idealny do serwowania wody, lemoniady, soku, herbaty mrożonej, wody smakowej, ale również ponczu. Dzięki kranikowi w łatwy sposób zaserwujemy ulubione napoje w sposób efektowny. Słój wykorzystamy zarówno w ogrodzie, jak i podczas spotkań rodzinnych. Dzięki zamykanej pokrywie żadne owady nie dostaną się do naszego napoju. Nie nadaje się do napojów gorących. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość | 24 cm |
| Waga (g) | 2522 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 34,5 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 21 |
| Kolor dominujący | przezroczysty |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 19 |
| Materiał | szkło |
| Waga gabarytowa (g) | 2261 |
| Wysokość | 34 cm |
| Pojemność | 6,7 l |
| Szerokość | 19 cm |