Słój do napojów z kranikiem szklany 8,8 l
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ DO SERWOWANIA - Słoik do napojów z kranikiem, idealny do serwowania lemoniady w gorące dni, ponczu, soku podczas imprezy. Słoik o wymiarach 20 x 20 x 31,5 cm i pojemności 8,8 litra.
✅ ZAMYKANY - Nadaje się do napojów z kawałkami owoców lub lodem. Dzięki pokrywie nie trzeba się martwić, że osa, czy inne owady wpadną nam do środka.
✅ ŁATWE UŻYTKOWANIE - Szeroki otwór dla łatwego napełniania napoju oraz łatwego czyszczenie.
✅ BEZPIECZNY - Wykonany jest z materiałów bezpiecznych dla zdrowia i neutralnych dla żywności.
✅ SOLIDNY - Słoik wykonany z najwyższej jakości szkła, zakrętka z metalu w kolorze miedzianym, a kranik z najwyższej jakości tworzywa w kolorze miedzianym.
Szklany dystrybutor z kranikiem idealny do serwowania wody, lemoniady, soku, herbaty mrożonej, wody smakowej, ale również ponczu. Dzięki kranikowi w łatwy sposób zaserwujemy ulubione napoje w sposób efektowny. Słój wykorzystamy zarówno w ogrodzie, jak i podczas spotkań rodzinnych. Dzięki zamykanej pokrywie żadne owady nie dostaną się do naszego napoju. Wykonany jest z materiałów bezpiecznych dla zdrowia i neutralnych dla żywności. Nie nadaje się do napojów gorących. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Materiał | szkło |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 20 |
| Wysokość | 31,5 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 2133.33 |
| Pojemność | 8,8 l |
| Szerokość | 20 cm |
| Długość | 20 cm |
| Waga (g) | 2300 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 32 |
| Kolor dominujący | przezroczysty |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 20 |