Słój do napojów z kranikiem szklany do lodówki 3,3 l
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Słój do napojów z kranikiem o pojemności 3,3 l - Dystrybutor do napojów z kranikiem o pojemności 3,3 l, przystosowany do położenia w lodówce. Idealny do serwowania lemoniady w gorące dni, ponczu lub soku podczas imprezy. Wymiary słoju 32 x 13,5 x 14 cm.
✅ Wykonany z grubego szkła - Wykonany z najwyższej jakości grubego szkła z efektownym zdobieniem. Użyte materiały są bezpieczne dla zdrowia i neutralne dla żywności. Pokrywka wykonana ze stali nierdzewnej, a kranik z tworzywa w srebrnym kolorze.
✅ Szczelne zamknięcie i wygodne nalewanie - Posiada zakręcaną pokrywę, dzięki której nie trzeba się martwić, że osa, pszczoła czy inne owady wpadną nam do środka. Kranik zapewni wygodne nalewanie.
✅ Przeznaczony do położenia w lodówce - Szeroki otwór dla łatwego napełniania napoju oraz łatwego czyszczenie. Słój jest zaprojektowany tak, aby można było swobodnie położyć go na półce w lodówce.
✅ Idealny do napojów np. lemoniady - Słój z kranikiem idealnie sprawdzi się w ciepłe dni. Nadaje się do napojów z kawałkami owoców lub lodem. Słój wykorzystamy podczas spotkań w ogrodzie, ale również uroczystości w domu. W restauracji lub barze pozwoli na odpowiednie wyeksponowanie herbaty, mrożonej lub lemoniady smakowej.
Szklany dystrybutor z kranikiem idealny do serwowania wody, lemoniady, soku, herbaty mrożonej, wody smakowej, ale również ponczu. Dostosowany do przechowywania w lodówce. Dzięki kranikowi w łatwy sposób zaserwujemy ulubione napoje w sposób efektowny. Słój wykorzystamy zarówno w ogrodzie, jak i podczas spotkań rodzinnych. Oryginalny produkt marki Vilde. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Pojemność | 3,3 l |
| Szerokość | 13,5 cm |
| Długość | 32 cm |
| Waga (g) | 1509 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 28,5 |
| Kolor dominujący | przezroczysty |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 15 |
| Materiał | szkło |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 14 |
| Wysokość | 14 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 980 |