Słuchawki TWS EarFun Air Pro 3, ANC (niebieskie)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Słuchawki TWS EarFun Air Pro 3, ANC (niebieskie)
Z TWS EarFun Air Pro 3 odkryjesz na nowo swoje ulubione piosenki. Słuchawki obsługują kodek Qualcomm aptx Adaptive i wyposażone zostały w 11-milimetrowe przetworniki tytanowe, które odpowiadają za fantastyczną jakość dźwięku. Wykorzystują technologię ANC Quiet Smart 2.0 oraz system redukcji szumów cVc 8.0, dzięki czemu możesz słuchać muzyki i rozmawiać przez telefon nawet w hałaśliwych miejscach. Posiadają też wbudowane mikrofony, a Bluetooth 5.3 zapewnia niezawodną i błyskawiczną transmisję sygnału. Ergonomiczna konstrukcja słuchawek gwarantuje wymarzony komfort użytkowania, a ich obsługę ułatwią panele dotykowe.

Usłysz każdy szczegół
Zakochaj się w muzyce na nowo z Air Pro 3. Słuchawki wyposażono w tytanowe przetworniki 11 mm, które zapewniają wysoką jakość dźwięku. Dzięki temu możesz cieszyć się krystalicznie czystym i bogatym w szczegóły brzmieniem, a także mocnym i głębokim basem. Teraz w dowolnym miejscu poczujesz się jak na koncercie!

Zanurz się w muzyce
Zapomnij o uciążliwym hałasie i zwiększ swoją przyjemność ze słuchania muzyki! Model Air Pro 3 wykorzystuje hybrydową redukcję szumów ANC Quiet Smart 2.0, które niezawodnie wycisza dźwięki dochodzące z zewnątrz do nawet 43 dB. Możesz więc bez przeszkód słuchać ulubionej playlisty, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz – teraz nic Ci nie przeszkodzi!

Stworzone do rozmów
Teraz możesz rozmawiać przez telefon nawet w wyjątkowo hałaśliwych miejscach! Każda słuchawka posiada aż 3 wbudowane mikrofony, które bez problemu zarejestrują każde Twoje słowo. Obsługują również zaawansowany system redukcji szumów cVc 8.0, który filtruje wszystkie niepożądane dźwięki z otoczenia. Możesz być pewien, że Twoi rozmówcy usłyszą wszystko, co masz im do powiedzenia.

Niezawodne połączenie
Pożegnaj zakłócenia i ciesz się stabilnym połączeniem bezprzewodowym. Air Pro 3 wykorzystuje innowacyjną technologię Bluetooth 5.3, które zapewnia szybkie i stabilne połączenie z wybranym urządzeniem, przy niższym zużyciu energii. Co więcej, możesz połączyć je nawet z 2 urządzeniami w tym samym czasie.

Do 45 godzin pracy
Słuchaj muzyki bez ograniczeń. Wbudowany akumulator może zapewnić do nawet 9 godzin nieprzerwanej pracy. Co więcej, możesz wydłużyć ten czas o aż 36 godzin za pomocą etui, które znajdziesz w zestawie. Obsługuje też szybkie ładowanie, dzięki czemu wystarczy około 10 minut, abyś mógł odtwarzać muzykę przez kolejne 90 minut. Etui ładujące naładujesz zarówno za pomocą kabla USB-C (w zestawie), jak i bezprzewodowo.

Z myślą o wygodzie
EarFun zaprojektował słuchawki tak, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort użytkowania. Air Pro 3 idealnie dopasowuje się do kształtu ucha i nie powoduje dyskomfortu nawet podczas wielogodzinnego słuchania muzyki. W zestawie znajdziesz też 4 pary wymiennych nakładek w różnych rozmiarach, dzięki czemu jeszcze lepiej dostosujesz je do swoich potrzeb. Są również wodoodporne na poziomie IPX5, więc niestraszne im krople deszczu czy pot, a za wygodną obsługę odpowiadają wbudowane panele dotykowe.

Dedykowana aplikacja
Chcesz zyskać dodatkowe możliwości? A może zależy Ci na spersonalizowaniu słuchawek? Zainstaluj dedykowaną aplikację EarFun Audio – znajdziesz ją zarówno w sklepie Google Play, jak i App Store. Dzięki niej zyskasz dostęp do ustawień EQ, sprawdzisz poziom naładowania akumulatora, a także możesz zmienić funkcje dotykowych paneli.

W zestawie
- słuchawki
- etui ładujące
- kabel ładowania USB-A do USB-C
- nakładki silikonowe (XS/S/M/L)
- instrukcja obsługi
| Producent | EarFun |
|---|---|
| Model | Air Pro 3 |
| Kolor | niebieski |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Częstotliwość Bluetooth | 2.402 GHz - 2.480 GHz |
| Profile Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Moc transmisji Bluetooth | |
| Zasięg sygnału | 15 m (bez przeszkód) |
| Pojemność akumulatora | 54 mAh x2 (słuchawki), 520 mAh (etui) |
| Czas ładowania | 1 h (słuchawki); 2 h (etui przez port USB-C), 3.5 h (etui przez ładowanie bezprzewodowe) |
| Czas odtwarzania | bez ANC: 9 h (słuchawki), 45 h (wraz z etui); z ANC: 7 h (słuchawki), 37 h (wraz z etui) |
| Napięcie wejściowe | 5V / 1A |
| Wymiary | 60 × 50 × 31 mm |
| Waga | 52 g |
Dane techniczne
| Kraj producenta | CN |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Apex CE Specialists Gmb |
| Kolejna dostawa | 25.02.2026 |
| Maksymalna moc ładowarki (W) | 5 |
| Box length | 10,50 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/earfun/6974173980237 |
| Mail osoby odpowiedzialnej | service@myearfun.com |
| Kolor | różowy |
| ANC | Tak |
| Gross weight | 154 |
| Miasto producenta | Hong Kong |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Rodzaj | Dokanałowe |
| Typ TWS | Dokanałowe |
| HS Code | 8518300090 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/audio/sg_audio_headphones.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 707-713 |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Neuss |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Net weight | 52 |
| Ulica producenta | NATHAN ROAD MONGKOK KL |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 41468 |
| Port ładowania | USB-C |
| Kod producenta | Earfun |
| Numer producenta | 9F SILVERCORP TOWER |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Habichtweg |
| Ładowarka w zestawie | Nie |
| Ilość w kartonie | 80 szt. |
| Podnumer producenta | FLAT/RM A |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Szybkie ładowanie USB PD | Nie |
| Box width | 9,00 |
| Mail producenta | business@myearfun.com |
| Kod osoby odpowiedzialnej | Earfun |
| Informacje o generowaniu danych | https://dataact.innpro.pl/earfun/6974173980237 |
| Minimalna moc ładowarki (W) | 2.5 |
| Box height | 3,00 |