Słuchawki TWS ONIKUMA T37 (białe)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Słuchawki TWS ONIKUMA T37
Odkryj nowy wymiar dźwięku i komfortu dzięki słuchawkom TWS ONIKUMA T37! Dzięki innowacyjnej technologii Air Conduction dźwięk jest przekazywany bezpośrednio do Twoich uszu, co pozwala cieszyć się naturalnym brzmieniem. Obsługują Bluetooth 5.3, która odpowiada za nieprzerwane połączenie z Twoim urządzeniem. Są lekkie i kompaktowe, co sprawia, że idealne sprawdzą się w podróży czy podczas aktywności fizycznych.
Nowa era dźwięku
Technologia Air Conduction pozwala na przekazywanie dźwięku bezpośrednio do Twojego ucha, przewodząc go przez kości skroniowe. To oznacza, że doświadczysz dźwięku w zupełnie nowy sposób – czysty, zbalansowany i niezwykle immersyjny. Jest to idealne rozwiązanie dla aktywnych osób, które chcą być w kontakcie z otoczeniem, jednocześnie słuchając ulubionej muzyki.
Stabilne połączenie
Obawiasz się problemów z połączeniem lub opóźnień dźwięku? Niepotrzebnie! Słuchawki wykorzystują najnowszą wersję technologii Bluetooth 5.3, która gwarantuje stabilniejsze i szybsze połączenie z wybranym urządzeniem. Zapewnia również niesamowite niskie opóźnienie na poziomie zaledwie 85 ms. Dzięki temu możesz cieszyć się idealnie zsynchronizowanym dźwiękiem z obrazem podczas oglądania filmów czy grania w gry.
Słuchaj muzyki bez przerwy
Niezależnie od tego, czy jesteś w podróży, na spacerze, czy po prostu relaksujesz się w domu, ONIKUMA T37 zawsze będą gotowe dostarczyć Ci dźwięk w fantastycznej jakości. Słuchawki oferują do 10 godzin nieprzerwanej pracy, dzięki czemu możesz cieszyć się ulubioną muzyką czy podcastami przez długi czas, nie martwiąc się o konieczność ładowania. Ich ładowanie nie zajmie Ci dużo czasu – po 2 godzinach będą ponownie gotowe do działania.
| Producent | Onikuma |
|---|---|
| Model | T37 |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Zasięg | Do 10 m |
| Kodeki audio | SBC, AAC |
| Czas pracy | Do 10 godzin |
| Czas ładowania | 2 godziny |
| Pojemność akumulatora | 85 mAh |
| Wymiary | 98.7 x 132.9 x 47.5 mm |
Dane techniczne
| Box length | 16,00 |
| Kraj producenta | CN |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | INNPRO Robert Błędowski sp. z o. o. |
| Port ładowania | USB-C |
| Gross weight | 82 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/Onikuma/6972470562859 |
| Mail osoby odpowiedzialnej | zgloszenia@innpro.pl |
| Ładowarka w zestawie | Nie |
| HS Code | 8517620000 |
| Miasto producenta | Shenzhen, Guangdong |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | PL |
| Szybkie ładowanie USB PD | Nie |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/audio/sg_audio_headphones.pdf |
| Kod pocztowy producenta | Longhua |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Rybnik |
| Minimalna moc ładowarki (W) | 0,25 |
| Net weight | 21 |
| Ulica producenta | beside Fulong |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 44-200 |
| Maksymalna moc ładowarki (W) | 3 |
| Ilość w kartonie | 60 szt. |
| Kod producenta | ONIKUMA |
| Numer producenta | Building 8 |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Rudzka |
| Typ TWS | Powietrzne |
| Box width | 11,50 |
| Podnumer producenta | Floor 9 |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 65C |
| Box height | 5,50 |
| Mail producenta | exporta@oni-kuma.com |
| Kod osoby odpowiedzialnej | INNPRO |
| Rodzaj | Dokanałowe |