Słuchawki gamingowe ONIKUMA B2 (czarne)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Słuchawki gamingowe Onikuma B2 (czarne)
Onikuma B2 to wszechstronne słuchawki gamingowe stworzone z myślą o graczach, którzy oczekują doskonałego dźwięku, wygody i niezawodności. Obsługują technologię 7.1 Pro Stereo Surround Sound, dzięki czemu zapewniają zachwycające przestrzenne brzmienie, a ponadto mogą zostać połączone na trzy sposoby – przez Bluetooth 5.3, w paśmie 2.4 GHz i przewodowo. Wyróżnia je także długi czas pracy (do 25 godzin) oraz lekka, ergonomiczna konstrukcja.
Fantastyczny dźwięk przestrzenny
Słuchawki zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających graczach. Dzięki technologii 7.1 Pro Stereo Surround Sound oraz przetwornikom o średnicy 40 mm oferują nasycony szczegółami dźwięk przestrzenny, który pozwoli Ci zanurzyć się w świecie gry. Każdy krok przeciwnika, każdy wystrzał – teraz wszystko staje się wyraźniejsze, co zapewnia przewagę podczas rozgrywki.
Mikrofon z redukcją szumów
Wbudowany mikrofon z funkcją redukcji szumów pozwala na prowadzenie wyraźnych rozmów w niemal każdych warunkach. Teraz z łatwością skontaktujesz się ze swoją drużyną! Dzięki temu wszyscy zainteresowani usłyszą, co masz im do powiedzenia i wspólnie dopracujecie plan na kolejną rozgrywkę.
Ciesz się komfortem
Słuchawki zostały wyposażone w miękkie, oddychające nauszniki z pianki z pamięcią kształtu, możesz więc cieszyć się wygodą nawet podczas długotrwałej rozgrywki. Ponadto regulowany pałąk zapewnia perfekcyjne dopasowanie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dzięki temu model B2 doskonale nadaje się dla użytkowników w różnym wieku!
Trzy opcje połączenia
Onikuma B2 obsługują trzy tryby połączenia – przez Bluetooth 5.3, w paśmie 2,4 GHz lub przewodowo. Możesz więc wygodnie korzystać z nich w niemal każdej sytuacji! Wyróżnia je także szeroka kompatybilność. W zależności od wybranego sposobu połączenia doskonale współpracują między innymi z konsolami PlayStation, komputerami PC, laptopami, tabletami i smartfonami.
Długi czas pracy
Słuchawki zostały wyposażone w wydajny akumulator, dzięki któremu mogą działać nawet przez 25 godzin na jednym ładowaniu. Nie obawiaj się, że rozładują się w najważniejszym momencie rozgrywki i wybiją Cię z rytmu! Z Onikuma grasz tak długo, jak chcesz!
W zestawie
- Słuchawki
- Kabel do ładowania USB-A do USB-C
- Kabel audio
- Odbiornik 2.4G
| Producent | Onikuma |
|---|---|
| Model | B2 |
| Kolor | Czarny |
| Przetwornik | 50 mm |
| Impedancja | 32 Ω ± 15% |
| Czułość | 105 ± 3 dB |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz – 20 kHz |
| Rozmiar mikrofonu | 6,0 x 2,7 mm |
| Czułość mikrofonu | 105 ± 3 dB |
| Czas pracy | Ok. 25 h |
| Napięcie robocze LED | DC 5 V ± 5% |
| Prąd roboczy | ≤ 180 mA |
| Obsługa | Przyciski |
Dane techniczne
| Box height | 8,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | INNPRO Robert Błędowski sp. z o. o. |
| Bezpieczeństwo | Bezpieczeństwo - rodzaj ostrzeżenia |
| Box length | 18,00 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/ONIKUMA/6972470563320 |
| Mail osoby odpowiedzialnej | zgloszenia@innpro.pl |
| Gross weight | 338 |
| Miasto producenta | Shenzhen, Guangdong |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | PL |
| HS Code | 8518300090 |
| Kod pocztowy producenta | Longhua |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Rybnik |
| Net weight | 244 |
| Ulica producenta | beside Fulong |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 44-200 |
| Kod producenta | ONIKUMA |
| Numer producenta | Building 8 |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Rudzka |
| Ilość w kartonie | 20 szt. |
| Podnumer producenta | Floor 9 |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 65C |
| Box width | 17,00 |
| Mail producenta | exporta@oni-kuma.com |
| Kod osoby odpowiedzialnej | INNPRO |
| Kolejna dostawa | 03.04.2026 |