Słuchawki gamingowe ONIKUMA K9 RGB (różowe)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Słuchawki gamingowe ONIKUMA K9 Różowe RGB
Słuchawki ONIKUMA K9 to uroczy różowy gadżet z kocimi uszkami, który idealnie sprawdzi się dla osób kochających pastele, zwierzęta, zabawę, słuchanie muzyki czy granie w gry! Słuchawki cechują się ślicznym, unikatowym designem, który podkreśli cudowną osobowość ich użytkowniczki. ONIKUMA K9 to jednak nie tylko wygląd - słuchawki wyposażone zostały w doskonałe głośniki, które oferują czysty, świetnej jakości dźwięk, aby zarówno noszenie jak i używanie słuchawek sprawiało radość!
Masz pełną kontrolę
Słuchawki firmy ONIKUMA K9 umożliwiają spersonalizowanie dźwięku zgodnie z Twoimi preferencjami - masz możliwość dostosowania tonów wysokich, niskich i średnich częstotliwości, aby jeszcze głębiej zanurzyć się w świecie gry lub swojego ulubionego serialu. Ponadto na przewodzie słuchawek znajduje się panel, który umożliwia wygodne sterowanie głośnością oraz włączanie i wyłączanie mikrofonu. Fantastycznej jakości dźwięk zamknięty w uroczej różowej obudowie!
Możliwości personalizacji
Słuchawki ONIKUMA K9 zostały stworzone z myślą o zapewnieniu Ci maksymalnego komfortu noszenia przez długi czas. Wyposażone w oddychające poduszeczki wykonane z ekoskóry, nie tylko prezentują się estetycznie i są łatwe w utrzymaniu czystości, ale także oferują przyjemną fakturę przyjazną dla skóry. Dzięki regulowanemu pałąkowi możliwe jest dostosowanie rozmiaru słuchawek do różnych potrzeb, aby spełnić oczekiwania użytkowników o różnym wieku i różnych rozmiarach głowy. Mikrofon może zostać wsunięty w obudowę słuchawki i ponownie wyciągnięty dając Ci swobodę rozmowy z innymi według Twoich potrzeb. Co więcej, możesz zdejmować i zakładać dołączone do zestawu kocie uszka kiedy tylko chcesz!
Nie tylko do gier
ONIKUMA K9 podłączysz do większości konsol, takich jak Playstation, czy Nintendo Switch. Współpracują też z tabletami i komputerami, więc możesz swobodnie grać, oglądać filmy i seriale, słuchać muzyki, czy rozmawiać ze znajomymi! Baw się dobrze z ONIKUMA K9!
W zestawie
- Słuchawki z mikrofonem
- Instrukcja
| Marka | ONIKUMA |
|---|---|
| Model | K9 |
| Kolor | Różowy |
| Wielkość głośników | 50mm |
| Impedancja | 32 Ω± 15% |
| Wrażliwość | 116 ± 3dB |
| Częstotliwość | 20Hz - 20KHz |
| Mikrofon | 6.0x5mm |
| Wrażliwość mikrofonu | -56 ± 3dB |
| Impedancja mikrofonu | <2.2KΩ |
| Kierunkowość | Wielokierunkowy |
| Długość kabla | 2.2M ± 0.15 |
| Napięcie LED | DC5V ± 5% |
| Prąd | <100 mA |
| Typ złącza | USB |
Dane techniczne
| HS Code | 8518300090 |
| Miasto producenta | Shenzhen, Guangdong |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | PL |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/audio/sg_audio_headphones.pdf |
| Kod pocztowy producenta | Longhua |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Rybnik |
| Net weight | 450 |
| Ulica producenta | beside Fulong |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 44-200 |
| Ilość w kartonie | 20 szt. |
| Kod producenta | ONIKUMA |
| Numer producenta | Building 8 |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Rudzka |
| Box width | 9,50 |
| Podnumer producenta | Floor 9 |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 65C |
| Box height | 20,00 |
| Mail producenta | exporta@oni-kuma.com |
| Kod osoby odpowiedzialnej | INNPRO |
| Kolejna dostawa | 18.03.2026 |
| Box length | 20,00 |
| Kraj producenta | CN |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | INNPRO Robert Błędowski sp. z o. o. |
| Gross weight | 550 |
| Pobierz instrukcję | //files.innpro.pl/Onikuma/6972470560657 |
| Mail osoby odpowiedzialnej | zgloszenia@innpro.pl |