Słuchawki gamingowe ONIKUMA X80
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Profesjonalne słuchawki gamingowe ONIKUMA X80
ONIKUMA X80 to profesjonalne słuchawki gamingowe stworzone z myślą o graczach, którzy cenią nie tylko świetną jakość dźwięku, ale też oryginalny design. Dzięki podświetleniu RGB (Red Green Blue, system podświetlenia oparty na trzech kolorach podstawowych) z lustrzanym efektem i elastycznemu mikrofonowi z redukcją szumów będą idealnym wyborem na każdą sesję gamingową, rozmowę online czy streama. Ponadto duże, 50-milimetrowe przetworniki gwarantują zachwycające brzmienie, a wygodne nauszniki zapewniają komfort podczas długich godzin gry.
Stylowa gra świateł
Charakterystyczne podświetlenie RGB z efektem lustrzanego wiru nie tylko nadaje słuchawkom niepowtarzalny wygląd, ale też tworzy wyjątkową atmosferę na stanowisku gracza. Dzięki niemu model X80 idealnie komponuje się z innymi podświetlanymi akcesoriami!
Obracany mikrofon z redukcją szumów
Obrotowy mikrofon z miękką osłoną i redukcją szumów skutecznie eliminuje zakłócenia i zapewnia czystą, wyraźną komunikację – to idealne rozwiązanie na czas rozgrywek zespołowych. Możliwość pełnego obrotu i regulacji pozycji pozwala dostosować go do własnych potrzeb i przyzwyczajeń – ustaw go tak, jak chcesz!
Stworzone z myślą o laptopach i komputerach
Słuchawki X80 zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach komputerów stacjonarnych i laptopów. Dzięki podwójnemu złączu USB-A (Universal Serial Bus typu A, standardowe złącze do przesyłania danych i zasilania) i jack 3,5 mm możesz z łatwością podłączyć je do wybranego urządzenia i od razu rozpocząć grę!
Maksymalna wygoda nawet przy długim użytkowaniu
Miękkie nauszniki oraz elastyczny, lekki pałąk zapewniają komfort nawet podczas długich sesji przed ekranem. Słuchawki dobrze przylegają do głowy, minimalizując nacisk i izolując hałasy z otoczenia, co pozwala w pełni skupić się na grze.
W zestawie
- Słuchawki
- Przewód z rozdzielaczem audio (jack 3,5 mm)
- Instrukcja obsługi
| Producent | ONIKUMA |
|---|---|
| Model | X80 |
| Czułość | 115±3 dB |
| Zakres częstotliwości | 20 Hz – 20 kHz |
| Przetwornik | 50 mm |
| Rozmiar mikrofonu | 6 × 5 mm |
| Długość przewodu | Ok. 2,2 m |
| Impedancja | 32Ω ± 15% |
| Napięcie robocze | DC 5 V ± 5% |
| Pobór prądu | ≤180 mA |
| Kierunkowość | Wszystkie punkty |
| Złącze słuchawkowe | USB |
Dane techniczne
| Box length | 23,00 |
| Kraj producenta | CN |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | INNPRO Robert Błędowski sp. z o. o. |
| Gross weight | 519 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/ONIKUMA/6972470564198 |
| Mail osoby odpowiedzialnej | zgloszenia@innpro.pl |
| HS Code | 8518300090 |
| Miasto producenta | Shenzhen, Guangdong |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | PL |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/audio/sg_audio_headphones.pdf |
| Kod pocztowy producenta | Longhua |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Rybnik |
| Net weight | 460 |
| Ulica producenta | beside Fulong |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 44-200 |
| Ilość w kartonie | 20 szt. |
| Kod producenta | ONIKUMA |
| Numer producenta | Building 8 |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Rudzka |
| Box width | 18,00 |
| Podnumer producenta | Floor 9 |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 65C |
| Box height | 11,00 |
| Mail producenta | exporta@oni-kuma.com |
| Kod osoby odpowiedzialnej | INNPRO |