Słuchawki gamingowe ONIKUMA X88
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Słuchawki gamingowe ONIKUMA X88
ONIKUMA X88 to słuchawki stworzone z myślą o graczach, którzy oczekują mocnego dźwięku i maksymalnej immersji. Wbudowane przetworniki 50 mm dostarczają wyraźne, przestrzenne brzmienie, dzięki któremu łatwiej wychwycisz kroki przeciwnika lub nadlatujący helikopter. Dźwięk jest pełny, dynamiczny i dobrze zbalansowany – niezależnie od tego, czy grasz, słuchasz muzyki czy rozmawiasz ze znajomymi. Dodatkowo dynamiczne efekty świetlne RGB nadają słuchawkom gamingowego charakteru i świetnie komponują się z resztą stanowiska.
Wygoda na długie godziny
Miękkie, oddychające nauszniki i elastyczny pałąk dopasowują się do kształtu głowy, nie powodując ucisku ani dyskomfortu. Nawet po kilku godzinach grania nie odczujesz zmęczenia. Materiały użyte w słuchawkach są przyjazne dla skóry, co znacząco wpływa na komfort użytkowania.
Mikrofon z redukcją szumów
Dzięki mikrofonowi z redukcją szumów komunikacja w trakcie gry jest czysta i bez zakłóceń. Mikrofon zbiera dźwięk w promieniu 360°, jednocześnie skutecznie tłumiąc odgłosy tła – to idealne rozwiązanie dla graczy i streamerów.
Proste sterowanie i szeroka kompatybilność
ONIKUMA X88 to słuchawki typu plug & play – podłączasz i działasz. Intuicyjne przyciski na obudowie pozwalają na szybkie sterowanie głośnością oraz włączanie i wyłączanie mikrofonu. Dwa złącza (USB i 3,5 mm) sprawiają, że bez problemu podłączysz je do komputera, laptopa, konsoli lub smartfona – bez potrzeby instalacji dodatkowych sterowników.
W zestawie
- słuchawki
- kabel
- instrukcja obsługi
| Producent | Onikuma |
|---|---|
| Model | X88 |
| Kolor | czarny |
| Średnica przetworników | 50 mm |
| Impedancja | 32Ω ±15% |
| Czułość słuchawek | 115 ±3 dB |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz – 20 kHz |
| Czułość mikrofonu | -42 ±3 dB |
| Impedancja mikrofonu | ≤ 2.2 kΩ |
| Kierunkowość mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Rozmiar mikrofonu | 6.0 × 2.7 mm |
| Napięcie robocze dla podświetlenia LED | DC 5V ±5% |
| Prąd roboczy | ≤ 180 mA |
| Długość kabla | 2,2 m ±0,15 |
| Złącza | USB + 3,5 mm jack |
| Materiał | Tworzywo ABS |
Dane techniczne
| Ilość w kartonie | 20 szt. |
| Kod producenta | ONIKUMA |
| Numer producenta | Building 8 |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Rudzka |
| Box width | 19,50 |
| Podnumer producenta | Floor 9 |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 65C |
| Box height | 11,00 |
| Mail producenta | exporta@oni-kuma.com |
| Kod osoby odpowiedzialnej | INNPRO |
| Kolejna dostawa | 03.04.2026 |
| Box length | 23,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | INNPRO Robert Błędowski sp. z o. o. |
| Kolor | czarny |
| Gross weight | 541 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/ONIKUMA/6972470564266 |
| Mail osoby odpowiedzialnej | zgloszenia@innpro.pl |
| Typ | Nauszne |
| HS Code | 8518300090 |
| Miasto producenta | Shenzhen, Guangdong |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | PL |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/audio/sg_audio_headphones.pdf |
| Kod pocztowy producenta | Longhua |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Rybnik |
| Net weight | 475 |
| Ulica producenta | beside Fulong |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 44-200 |