Słuchawki gamingowe ONIKUMA X89 (czarne)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Słuchawki gamingowe ONIKUMA X89 (czarne)
ONIKUMA X89 to nowoczesne słuchawki gamingowe stworzone z myślą o graczach, którzy oczekują nie tylko mocnego dźwięku i komfortu, ale także stylowego wyglądu. Wyposażone w podświetlenie RGB tworzą immersyjny klimat, który wzmacnia wrażenia z gry. Technologiczny design z unikalnym efektem świetlnym „Abyss Light” doskonale komponuje się z nowoczesnym stanowiskiem gracza.
Potężny dźwięk i klarowna komunikacja
Duże przetworniki 50 mm zapewniają szeroką scenę dźwiękową, głębokie basy i wyraźne detale, dzięki czemu z łatwością rozpoznasz każdy krok przeciwnika czy komendę głosową. Obrotowy mikrofon 360° z funkcją redukcji szumów pozwala na swobodne dopasowanie pozycji i czystą komunikację bez zakłóceń.
Komfort na długie sesje
ONIKUMA X89 zostały zaprojektowane z myślą o wielogodzinnym użytkowaniu. Regulowany pałąk automatycznie dopasowuje się do kształtu głowy, a miękkie, oddychające nauszniki są przyjazne dla skóry i zapobiegają uciskowi nawet podczas intensywnych sesji.
Pełna kompatybilność i łatwe sterowanie
Słuchawki można podłączyć do komputerów, laptopów, konsol, telefonów i innych urządzeń za pomocą kabla z końcówką USB lub 3,5 mm jack. Proste przyciski sterujące umieszczone po jednej stronie pozwalają na intuicyjne zarządzanie głośnością i mikrofonem – nawet w trakcie dynamicznej rozgrywki.
W zestawie
- Słuchawki
- Adapter 3,5 mm
- Instrukcja obsługi
| Producent | Onikuma |
|---|---|
| Model | X89 |
| Kolor | czarny |
| Średnica przetwornika | 50 mm |
| Czułość | 116 ± 3 dB |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz – 20 000 Hz |
| Impedancja | 20 Ω ± 15% |
| Złącza | USB + jack 3,5 mm |
| Długość kabla | 2,2 m |
| Materiał | ABS |
| Podświetlenie | RGB |
Dane techniczne
| Miasto producenta | Shenzhen, Guangdong |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | PL |
| HS Code | 8518300090 |
| Kod pocztowy producenta | Longhua |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Rybnik |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/audio/sg_audio_headphones.pdf |
| Ulica producenta | beside Fulong |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 44-200 |
| Net weight | 440 |
| Numer producenta | Building 8 |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Rudzka |
| Ilość w kartonie | 20 szt. |
| Kod producenta | ONIKUMA |
| Podnumer producenta | Floor 9 |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 65C |
| Box width | 19,00 |
| Kod osoby odpowiedzialnej | INNPRO |
| Kolor | czarny |
| Box height | 11,00 |
| Mail producenta | exporta@oni-kuma.com |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | INNPRO Robert Błędowski sp. z o. o. |
| Typ | Nauszne |
| Box length | 23,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Mail osoby odpowiedzialnej | zgloszenia@innpro.pl |
| Gross weight | 495 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/ONIKUMA/6972470564402 |