Słuchawki przewodowe ONEODIO Pro10 (szare)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Słuchawki Oneodio Pro10 (szary)
Słuchawki Oneodio Pro10 zapewnią Ci profesjonalny dźwięk, na jaki zasługujesz. Wyposażono je w przetworniki 50 mm, które odpowiadają za doskonałą jakość dźwięku, a także spełniają standardy Hi-Res Audio. Starannie przemyślana konstrukcja słuchawek gwarantuje niezrównany komfort nawet podczas wielogodzinnego użytkowania. Słuchawki zostały wyposażone w dwa złącza – 6,35 mm i 3,5 mm, co wpływa na ich szeroką kompatybilność. Posiadają też funkcję Shareport. Model Pro10 to doskonała propozycja dla osób, które profesjonalnie zajmują się muzyką.
Dźwięk, który Cię zachwyci
Twoje ulubione piosenki jeszcze nigdy nie brzmiały lepiej. Słuchawki zostały wyposażone w duże, 50-milimetrowe przetworniki, które zapewniają dźwięk o wysokiej rozdzielczości. W rezultacie możesz cieszyć się krystalicznie czystym, nasyconym szczegółami brzmieniem oraz głębokim, mocnym basem.
Podziel się muzyką z innymi
Teraz możesz swobodnie słuchać muzyki ze swoją drugą połówką. Urządzenie wykorzystuje innowacyjną technologię Shareport. Co to oznacza? Możesz wygodnie podłączyć kilka par słuchawek do jednego urządzenia, bez konieczności używania dodatkowych rozgałęźników. Wystarczy, że wykorzystasz jeden z dostępnych portów i podłączysz ze sobą słuchawki za pomocą dołączonego do zestawu kabla.
Wygodna obsługa
Przekonaj się, jak prosta jest obsługa słuchawek Pro10! Dołączony do zestawu kabel audio 3.5 mm wyposażono w zintegrowany pilot, który ułatwi Ci obsługę. Za jego pomocą możesz wygodnie zatrzymywać i wznawiać odtwarzanie, zmieniać piosenki, a także odbierać, kończyć czy rozłączać połączenia. Co więcej, posiada wbudowany mikrofon, dzięki czemu możesz swobodnie prowadzić rozmowy z innymi.
Wiele zastosowań
Słuchawki Oneodio Pro10 zostały stworzone z myślą o różnych scenariuszach użytkowania. Doskonale sprawdzą się w profesjonalnych zastosowaniach. Wykorzystasz je między innymi podczas nagrywek w studiu nagraniowym, miksowania muzyki lub grania na perkusji czy gitarze. Z powodzeniem możesz korzystać z nich również na co dzień. Słuchawki wyposażono w porty 3,5 mm i 6,35 mm, dzięki bez problemu podłączysz je do smartfona, laptopa, gitary elektrycznej czy konsoli PS.
Niezrównany komfort użytkowania
Ciesz się niezrównaną wygodą nawet podczas długotrwałego korzystania ze słuchawek Oneodio Pro10. Słuchawki idealnie przylegają do uszu, nie wywierając nieprzyjemnego nacisku oraz dyskomfortu. Miękkie nauszniki zostały wykonane z przyjemnego w dotyku materiału, co dodatkowo wpłynie na Twój komfort użytkowania. Ponadto możesz je swobodnie obracać o 90° i 180°. Regulowany pałąk pozwoli Ci dostosować słuchawki do swoich preferencji, a dzięki składanej konstrukcji z łatwością zmieścisz je do plecaka lub torby.
W zestawie
- słuchawki
- kabel audio Jack 3.5 mm
- kabel 6.35 mm / 3.5 mm
- materiałowy worek
- instrukcja obsługi
| Producent | Oneodio |
|---|---|
| Model | Pro10 |
| Kolor | Szary |
| Przetworniki | 50 mm |
| Impedancja | 32Ω |
| Czułość | 110 dB ± 3 dB |
| Pasmo przenoszenia | 20Hz-20000Hz |
| Maksymalna moc wejściowa | 1600 mW |
| Złącze | 3,5 mm / 6,35 mm |
Dane techniczne
| Net weight | 230 |
| Ulica producenta | Colorful Huiwei Cultural and Creative Expo |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 65933 |
| Kod producenta | OneOdio |
| Numer producenta | T3 Creative Building |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Linnegraben |
| Ilość w kartonie | 30 szt. |
| Podnumer producenta | 6th Floor |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 20 |
| Box width | 13,50 |
| Mail producenta | info@oneodio.com |
| Kod osoby odpowiedzialnej | OneOdio |
| Informacje o generowaniu danych | https://dataact.innpro.pl/oneodio/6974028140113 |
| Box height | 10,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | CandE Connection E-Commerce (DE) GmbH |
| Kolejna dostawa | 25.02.2026 |
| Box length | 17,00 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/oneodio/6974028140113 |
| Mail osoby odpowiedzialnej | info@ce-connection.de |
| Kolor | szary |
| Gross weight | 420 |
| HS Code | 8518300090 |
| Miasto producenta | Guangdong |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Ostatnia dostawa | 18.02.2026 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/audio/sg_audio_headphones.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 5010 |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Frankfurt |
| Rodzaj | Nauszne |