Słuchawki przewodowe ONEODIO Pro30 (srebrne)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Słuchawki Oneodio Pro30
Oneodio Pro30 to idealne słuchawki dla DJ-ów i wszystkich osób, które profesjonalnie zajmują się muzyką. Za wysokiej jakości dźwięk z mocnym basem odpowiadają podwójne 50-milimetrowe przetworniki dynamiczne. Wygodna konstrukcja słuchawek oraz miękkie nauszniki zapewnią Ci komfort podczas długotrwałego użytkowania. Wykorzystują technologię Shareport oraz wyróżniają szeroką kompatybilnością dzięki złączom 3,5 mm i 6,35 mm.
Krystalicznie czysty dźwięk
Wsłuchaj się w dźwięki muzyki. Słuchawki Pro30 wyposażono w podwójne, dynamiczne przetworniki o średnicy 50 mm, które zapewniają wysoką jakość dźwięku. Możesz więc cieszyć się krystalicznie czystym i bogatym w szczegóły brzmieniem, a także głębokim basem. Teraz możesz odkryć swoje ulubione piosenki na nowo.
Więcej możliwości
Odtwarzaj muzykę ze swojego smartfona i słuchaj wspólnie ze znajomymi na słuchawkach! Słuchawki wykorzystują technologię Shareport, która pozwala na dzielenie się muzyką z innymi, bez konieczności używania dodatkowych rozgałęźników. Po prostu wykorzystaj jeden z portów w słuchawkach, aby połączyć ze sobą słuchawki przy pomocy kabla, który znajdziesz w zestawie. Sprawdź, jakie to proste!
Szeroka kompatybilność
Już nie musisz obawiać się problemów z kompatybilnością! Słuchawki zostały wyposażone w port 3,5 mm oraz 6,35 mm, dzięki czemu z łatwością podłączysz je do większości popularnych urządzeń. Bez problemu podepniesz je do tabletu, smartfona, laptopa, konsoli PS / Xbox, a także do gitary elektrycznej czy keyboardu. Co więcej, możesz swobodnie podłączyć do nich 2 urządzenia jednocześnie.
Z myślą o wygodzie
Słuchaj swoich ulubionych kawałków tak długo, jak chcesz, bez obaw o dyskomfort. Model Pro30 wyposażono w miękkie nauszniki z proteinowej skóry i pianki pamięciowej, które idealnie dopasowują się do kształtu ucha, jednocześnie zapewniając najwyższy poziom komfortu i izolacji akustycznej. Na uwagę zasługuje też stylowy design słuchawek, który z pewnością przypadnie do gustu niejednemu entuzjaście muzyki.
W zestawie
- słuchawki
- kabel audio Jack 3.5 mm
- kabel 6.35 / 3.5 mm
- materiałowy worek
- instrukcja obsługi
| Producent | Oneodio |
|---|---|
| Model | Pro30 |
| Kolor | Srebrny |
| Przetworniki | 50 mm |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość | 110 dB ± 3 dB |
| Pasmo przenoszenia | 20Hz-20000Hz |
| Moc znamionowa | 30 mW |
| Złącza | 3,5 mm / 6,35 mm |
Dane techniczne
| HS Code | 8518300090 |
| Miasto producenta | Guangdong |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/audio/sg_audio_headphones.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 5010 |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Frankfurt |
| Net weight | 250 |
| Ulica producenta | Colorful Huiwei Cultural and Creative Expo |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 65933 |
| Ilość w kartonie | 30 szt. |
| Kod producenta | OneOdio |
| Numer producenta | T3 Creative Building |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Linnegraben |
| Box width | 13,50 |
| Podnumer producenta | 6th Floor |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 20 |
| Box height | 10,00 |
| Mail producenta | info@oneodio.com |
| Kod osoby odpowiedzialnej | OneOdio |
| Kolor | zielony |
| Box length | 16,00 |
| Kraj producenta | CN |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | CandE Connection E-Commerce (DE) GmbH |
| Ostatnia dostawa | 18.02.2026 |
| Gross weight | 450 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/Oneodio/6974028140298 |
| Mail osoby odpowiedzialnej | info@ce-connection.de |
| Rodzaj | Nauszne |