Słuchawki studyjne Maono MH700 (czarne)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Słuchawki studyjne Maono MH700 (czarne)
Maono MH700 to słuchawki nauszne zaprojektowane z myślą o pracy w studiu, nagraniach wokalnych i miksowaniu dźwięku. Dzięki dużym 50-milimetrowym przetwornikom z magnesami neodymowymi zapewniają szerokie i szczegółowe pasmo przenoszenia – od głębokiego basu po wyraziste tony wysokie. Wyróżniają się także ergonomiczną konstrukcją, która pozwala pracować komfortowo nawet przez wiele godzin.
Wysokiej klasy dźwięk
Przetworniki o średnicy 50 mm odpowiadają za dynamiczne i precyzyjne brzmienie, które sprawdza się zarówno przy nagrywaniu, jak i odsłuchu czy edycji dźwięku. Słuchawki oferują pasmo przenoszenia od 20 Hz do 20 kHz, co przekłada się na wierne odwzorowanie całego zakresu dźwięków.
Wygoda, która robi różnicę
Model MH700 został zaprojektowany z myślą o komforcie użytkowania. Miękkie, oddychające nauszniki powstały z tworzywa przyjaznego dla skóry i dobrze dopasowują się do kształtu uszu. Z kolei teleskopowy pałąk z odpinaną nakładką pozwala łatwiej dopasować słuchawki do głowy. Nauszniki można obracać, co sprawdza się np. przy odsłuchu jednym uchem podczas nagrań na żywo.
Solidna konstrukcja i praktyczne rozwiązania
Słuchawki są nie tylko wygodne, ale też trwałe – metalowe elementy pałąka zwiększają ich wytrzymałość, a zdejmowana nakładka ułatwia utrzymanie czystości. Całość została zaprojektowana z myślą o użytkownikach, którzy często korzystają ze sprzętu w różnych warunkach – od studia, przez domowe nagrania, aż po koncerty.
W zestawie
- słuchawki
- kabel 3.5 mm do 3.5 mm
- kabel 6.5 mm do 3.5 mm
- woreczek do przechowywania
- instrukcja obsługi
| Producent | Maono |
|---|---|
| Model | MH6700 |
| Kolor | czarny |
| Przetworniki | neodymowe, 50 mm |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz - 20 kHz |
| Porty | 3.5 mm, 6.35 mm |
Dane techniczne
| Ulica producenta | Bantian Street |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 44-200 |
| Net weight | 313 |
| Numer producenta | Building 4 |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Rudzka |
| Ilość w kartonie | 30 szt. |
| Kod producenta | Maono |
| Podnumer producenta | No. 1307 13th Floor |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 65C |
| Box width | 14,50 |
| Kod osoby odpowiedzialnej | INNPRO |
| Kolejna dostawa | 07.04.2026 |
| Box height | 10,00 |
| Mail producenta | support@maono.com |
| Kraj producenta | CN |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | INNPRO Robert Błędowski sp. z o. o. |
| Kolor | czarny |
| Box length | 17,00 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/Maono/6972237683469 |
| Mail osoby odpowiedzialnej | zgloszenia@innpro.pl |
| Typ | Nauszne |
| Gross weight | 470 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | PL |
| HS Code | 8518300090 |
| Kod pocztowy producenta | Longgang |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Rybnik |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/audio/sg_audio_headphones.pdf |