Smartwatch COLMI i28 Ultra (czarny)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Smartwatch Colmi i28 Ultra (czarny)
Colmi i28 Ultra to stylowy i funkcjonalny smartwatch, który może stać się Twoim nieodłącznym codziennym towarzyszem. Został wyposażony w 1,43-calowy wyświetlacz AMOLED, a jego czas pracy przy zwykłym użytkowaniu sięga aż 5-7 dni. Oferuje też wiele trybów treningowych do wyboru i obsługuje takie funkcje jak na przykład pomiar tętna, monitoring snu, timer czy pogoda.
Wyświetlacz AMOLED
Ciesz się wyrazistym obrazem i żywą kolorystyką. Colmi i28 Ultra wyróżnia się 1,43-calowym wyświetlaczem dotykowym AMOLED o rozdzielczości 466x466p. Możesz też dostosować jego styl do swoich preferencji. Sprawdź dostępne wzory tarcz i wybierz odpowiedni dla siebie!
Bądź na bieżąco
Już nie musisz za każdym razem sięgać po smartfona, aby sprawdzić, kto do Ciebie napisał. Smartwatch i28 Ultra natychmiast poinformuje Cię o wszystkich przychodzących wiadomościach i powiadomieniach! Co więcej, urządzenie zostało wyposażone w głośnik i mikrofon, dzięki czemu obsługuje połączenia Bluetooth.
Coś dla dobrego samopoczucia
Chcesz lepiej poznać swój organizm i zyskać możliwość szybkiego reagowania na niepokojące objawy? Colmi i28 Ultra sprawdzi się również w takiej sytuacji! Smartwatch pozwala mierzyć tętno, ciśnienie i nasycenie krwi tlenem, a ponadto oferuje funkcję monitoringu snu. Może też pełnić rolę kalendarzyka miesiączkowego.
Zadbaj o kondycję
Smartwatch i28 Ultra to doskonała opcja również dla tych osób, które lubią uprawiać sport lub starają się prowadzić aktywny tryb życia. Urządzenie liczy kroki, spalone kalorie i pokonane odległości, możesz więc na bieżąco monitorować swoje postępy. Do dyspozycji masz także wiele trybów sportowych, takich jak na przykład bieganie, rower, joga, zumba, łucznictwo czy podnoszenie ciężarów. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie!
Mnóstwo przydatnych funkcji
To nie koniec możliwości. Smartwatch obsługuje też wiele dodatkowych funkcji, które z pewnością przydadzą Ci się na co dzień. Dostępny jest między innymi kalkulator, timer i stoper, możesz też za pomocą zaledwie kilku kliknięć sprawdzić pogodę. Co więcej, smartwatch umożliwia zdalne sterowanie aparatem i odtwarzaczem muzyki połączonego z nim smartfona.
Dopracowany w każdym szczególe
Cenisz sobie nie tylko funkcjonalność, ale też estetykę posiadanych urządzeń? Smartwatch i28 Ultra z pewnością przypadnie Ci do gustu! Urządzenie cechuje się eleganckim, minimalistycznym designem, dzięki czemu może stanowić fantastyczne uzupełnienie każdej stylizacji. Wyróżnia się także lekką, ergonomiczną konstrukcją, a jego silikonowy pasek jest przyjemny w dotyku i przyjazny dla skóry. Ponadto zegarek jest wodoodporny zgodnie z normą IP68, co oznacza, że nie musisz zdejmować go z nadgarstka, kiedy pada deszcz lub myjesz ręce.
W zestawie
- Smartwatch
- Magnetyczny kabel do ładowania
- Instrukcja obsługi
| Producent | Colmi |
|---|---|
| Model | i28 Ultra |
| Kolor | Czarny |
| Chipset | JL7013A6S |
| Flash | RAM 640 KB, ROM 256 Mb |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Zasięg | Ok. 10 m |
| Wyświetlacz | 1,43-calowy wyświetlacz AMOLED |
| Rozdzielczość | 466x466p |
| Typ akumulatora | Li-po |
| Pojemność akumulatora | 260 mAh |
| Sposób ładowania | Ładowanie magnetyczne |
| Czas ładowania | Ok. 2 h |
| Czas pracy | Zwykłe użytkowanie: ok. 5-7 dni; Tryb czuwania: ok. 30 dni; |
| Głośnik | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Wymiary | 43,5 x 43,5 x 11 mm |
| Waga | 51 g |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Materiał | Stop cynku + ABS + PC |
| Materiał paska | Silikon |
| Kompatybilność | Android 4.4 i nowsze, iOS 8.0 i nowsze, Harmony OS |
| Aplikacja | COLMI FIT |
| Języki zegarka | Angielski, chiński, japoński, koreański, niemiecki, francuski, hiszpański, arabski, rosyjski, ukraiński, włoski, portugalski, holenderski, polski, węgierski, czeski, rumuński, indonezyjski, tajski, turecki, wietnamski, hindi |
| Języki aplikacji | Angielski, chiński uproszczony, chiński tradycyjny, niemiecki, francuski, arabski, czeski, grecki, hiszpański, japoński, perski, włoski, koreański, polski, portugalski, rosyjski, fiński, szwedzki, tajski, węgierski, słowacki, chorwacki, albański, turecki, ukraiński |
Dane techniczne
| Gross weight | 175 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/Colmi/6972436985319 |
| Mail osoby odpowiedzialnej | info@apex-ce.com |
| Funkcje | Pulsyksometr, Pulsometr, Tracker snu, Możliwość odbierania połączeń, Wodoodporność |
| HS Code | 8517620000 |
| Miasto producenta | Baoan District,Shenzhen City, Guangdong |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Kształt wyświetlacza | Okrągły |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/smartwatch/sg_smartwatches_smartwatches.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 0000 |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Neuss |
| Always on display | Tak |
| Ilość w kartonie | 100 szt. |
| Net weight | 51 |
| Ulica producenta | Xixiang Street Bao'an Internet Industrial Base |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 41468 |
| Łączność GPS | Nie |
| Box width | 6,50 |
| Kod producenta | Colmi |
| Numer producenta | Room 320-321,3 bldg |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Habichtweg |
| e-sim | Nie |
| Box height | 8,50 |
| Podnumer producenta | Haoye community |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Przekątna ( | 1.43 |
| Kompatybilność | iOS, Android |
| Mail producenta | sarahwu@colmismart.com |
| Kod osoby odpowiedzialnej | Colmi |
| Informacje o generowaniu danych | https://dataact.innpro.pl/colmi/6972436985319 |
| Box length | 10,00 |
| Kraj producenta | CN |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Apex CE Specialists GmbH |
| Pojemność akumulatora | 260 |