Sztuczna roślina w doniczce bambus 97 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ SZTUCZNA - Piękna, sztuczna roślina - bambus w doniczce. Wysokość rośliny wynosi 97 cm. Bambus ma piękny, realistyczny wygląd.
✅ WYTRZYMAŁA - Roślina i doniczka wykonane zostały z najwyższej jakości tworzywa. Doniczka w czarnym, modnym kolorze, który podkreśla zieleń rośliny. Dodatkowo w doniczce znajduje się sztuczna ziemia porośnięta mchem, dzięki czemu roślina prezentuje się bardzo realistycznie.
✅ OZDOBNA - Roślina w doniczce może stanowić element dekoracyjny zarówno w domu jak i na zewnątrz. Wykonana z dbałością o najmniejsze detale.
✅ STABILNA - Doniczka jest odpowiednio obciążona, dzięki czemu jest stabilna. Doniczka ma wymiary 16,5 x 13 cm.
✅ ŁATWA W UŻYTKOWANIU - Liście bambusa zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa w kolorze zielonym. Roślina nie wymaga pielęgnacji ani podlewania. W celu wyczyszczenia rośliny z kurzu wystarczy wilgotna ściereczka.
Sztuczny bambus w doniczce. Roślina prezentuje się bardzo efektownie a jej wygląd jest bardzo realistyczny. Posiada piękny zielony kolor i umieszczona jest w doniczce. Sztuczna roślina świetnie sprawdzi się w miejscach w których ciężko utrzymać żywe rośliny. Bambus wykonany jest z dbałością o każdy detal a jej utrzymanie jest niezwykle łatwe i nie zajmuje dużo czasu. Będzie efektownym dodatkiem dekoracyjnym w każdym pomieszczeniu. Podane wymiary mogą nieznacznie różnić się w każdej z roślin, wymiar zależy od odpowiedniego ułożenia liści. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Wysokość | 97 cm |
| Szerokość | 34 cm |
| Długość | 52 cm |
| Waga (g) | 2011 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 97 |
| Rodzaj | Sztuczna roślina |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 52 |
| Kolor dominujący | zielony |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 34 |
| Materiał | tworzywo |
| Waga gabarytowa (g) | 28582.67 |