Szybkowar stalowy PROFI 3,5 l
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRZYDATNY - Szybkowar o pojemności 3,5 litra. Pomoże zaoszczędzić czas podczas przygotowywania posiłków. Szybkowar ma wymiary zewnętrzne wraz z pokrywką: 27 x 17 x 21 cm, wysokość garnka bez pokrywki wynosi 15 cm. Garnek z serii Profi.
✅ CIŚNIENIOWY - Szybkowar to specjalny garnek w którym gotujemy pod wysokim ciśnieniem. Z jego pomocą przygotujemy zdrowe potrawy w dużo krótszym czasie. Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń - bez pokrywy. Dzięki specjalnemu systemowi zamykania uszczelka nie zużywa się szybko.
✅ BEZPIECZNY - Wbudowane 3 zawory bezpieczeństwa. Możliwość regulacji ciśnienia.
✅ STALOWY - Szybkowar wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Posiada 3-warstwowe dno akutermiczne.
✅ ENERGOOSZCZĘDNY - Szybkowar jest niezwykle energooszczędny. Czas gotowania skraca się kilkakrotnie. Nadaje się na kuchnie gazowe, elektryczne, ceramiczne, halogenowe oraz indukcje.
Wysoki szybkowar o pojemności 3,5 litrów. Podana pojemność szybkowaru dotyczy pojemności całkowitej naczynia. Pojemność szybkowarowa to 2/3 pojemności całkowitej. Z jego pomocą będziemy mogli przygotować pyszne potrawy w znacznie krótszym czasie. Szybkowar jest łatwy w obsłudze i bezpieczny. Przydatny w każdym domu. Świetny pomysł na prezent. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Kolor dominujący | srebrny |
| Wysokość z pokrywką | 21 cm |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Długość w opakowaniu (cm) | 26 |
| Wysokość | 15 cm |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 23 |
| Pojemność | 3,5 l |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 19,5 |
| Szerokość | 17 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 1893.67 |
| Średnica | 17 cm |
| Istotne informacje | Nadaje się na kuchenkę gazową|Nadaje się na kuchenkę ceramiczną|Nie nadaję się na indukcję|Nadaje się na kuchenkę elektryczną |
| Długość | 27 cm |
| Tagi | szybkowar ciśnieniowy |
| Rodzaj | Szybkowar |
| Waga (g) | 1148 |