Szybkowar stalowy z automatycznym zamykaniem DRONE 7 l
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRZYDATNY - Szybkowar z automatycznym zamykaniem o całkowitej pojemności 7 litrów. Pomoże zaoszczędzić czas podczas przygotowywania posiłków. Szybkowar ma wymiary zewnętrzne wraz z pokrywką: 34 x 24 x 25,5 cm, wysokość garnka bez pokrywki wynosi 19,5 cm. Garnek klasy premium z serii DRONE.
✅ CIŚNIENIOWY - Szybkowar to specjalny garnek w którym gotujemy pod wysokim ciśnieniem. Z jego pomocą przygotujemy zdrowe potrawy w dużo krótszym czasie. Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń - bez pokrywy. Dzięki specjalnemu systemowi zamykania uszczelka nie zużywa się szybko.
✅ BEZPIECZNY - Wbudowane 2 zawory bezpieczeństwa. Możliwość regulacji ciśnienia - 3 stopnie intensywności wypuszczania pary. Posiada wygodne, automatyczne zamykanie pokrywy.
✅ STALOWY - Szybkowar wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Posiada wielowarstwowe dno akutermiczne, które bardzo dobrze kumuluje i rozprowadza ciepło.
✅ ENERGOOSZCZĘDNY - Szybkowar jest niezwykle energooszczędny. Czas gotowania skraca się kilkakrotnie. Nadaje się na kuchnie gazowe, elektryczne, ceramiczne, halogenowe oraz indukcje.
Wysoki szybkowar o pojemności 7 litrów. Podana pojemność szybkowaru dotyczy pojemności całkowitej naczynia. Pojemność szybkowaru to 2/3 pojemności całkowitej. Z jego pomocą będziemy mogli przygotować pyszne potrawy w znacznie krótszym czasie. Szybkowar jest łatwy w obsłudze i bezpieczny. Przydatny w każdym domu. Świetny pomysł na prezent. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Kolor dominujący | srebrny |
| Długość w opakowaniu (cm) | 33,5 |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 26 |
| Wysokość | 25,5 cm |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 28 |
| Pojemność | 7 l |
| Waga gabarytowa (g) | 4004 |
| Szerokość | 24 cm |
| Średnica | 24 cm |
| Długość | 34 cm |
| Rodzaj | Szybkowar |
| Waga (g) | 3045 |