Taca do serwowania 29,5x13 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Taca do serwowania w prostokątnym kształcie - Taca, która ułatwi serwowanie kawy, herbaty, deserów i przekąsek, idealna zarówno do domowego użytku, jak i podczas spotkań z bliskimi. Dzięki niej z łatwością przeniesiesz również kawę, herbatę, domowe ciasto czy drobny deser. Taca jest niezwykle funkcjonalna i ma wymiary całkowite: 29,5 x 13 x 3 cm.
✅ Solidna i wytrzymała - Wykonana jest z najwyższej jakości tworzywa w białym kolorze. Wewnętrzna część tacy jest w biało - czarne pasy.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Świetnie sprawdzi się zarówno w użytku domowym, jak i w lokalach gastronomicznych. Wykorzystamy ją w trakcie różnorodnych imprez okolicznościowych. Idealna do przenoszenie oraz serwowania szklanek, dań, dzbanków do kawy czy herbaty. Może służyć jako podstawka kuchenna.
✅ Wygodne przenoszenie - Powierzchnia tacy zapewnia stabilność i bezpieczeństwo podczas przenoszenia napojów i potraw. Dzięki specjalnej strukturze zapobiega przesuwaniu się naczyń, co minimalizuje ryzyko rozlania czy upadku przedmiotów.
✅ Łatwe czyszczenie - Gładka powierzchnia sprawia, że taca jest prosta do utrzymania w czystości, co zapewnia jej estetyczny wygląd na długi czas.
Prostokątna taca do serwowania kaw, deserów i przekąsek. Łatwa w czyszczeniu i wygodna w użytkowaniu. Odpowiednio użytkowana posłuży długie lata. Doskonale sprawdzi się podczas przyjęć, w codziennym użytku oraz w gastronomii, np. podczas obsługi imprez cateringowych. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Waga (g) | 212 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 29,5 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 13 |
| Kolor dominujący | wielokolorowy |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 3 |
| Materiał | tworzywo |
| Waga gabarytowa (g) | 188.5 |
| Wysokość | 3 cm |
| Szerokość | 13 cm |
| Długość | 29,5 cm |