Taca do serwowania bambusowa prostokątna 25x13 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ BAMBUSOWA - Prostokątny talerz wykonany z naturalnego drewna bambusowego. Taca ma wymiary 25 x 13 x 1,7 cm.
✅ DO SERWOWANIA - Idealny do serwowania wszelkiego rodzaju przystawek, dań, deserów itd. Pięknie prezentuje się na stole.
✅ OZDOBNA - Stanowi piękną ozdobę stołu i Twoich potraw.
✅ ODPORNA - Bambus jest odporny na wilgoć i odkształcenia, nie chłonie zapachów, szybko schnie. Drewno bambusowe jest materiałem ekologicznym i bezpiecznym dla zdrowia.
✅ ŁATWE CZYSZCZENIE - Łatwa w utrzymaniu czystości. W celu odpowiedniej konserwacji należy myć ręcznie i wytrzeć do sucha po kontakcie z wodą.
Bambusowa taca do serwowania w prostokątnym kształcie. Pozwoli w piękny sposób wyeksponować serwowane dania, desery i przystawki. Wykonana z naturalnego i wytrzymałego materiału. Taca będzie stanowić piękną ozdobę stołu. Odpowiednio użytkowana posłuży wiele lat. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Waga (g) | 283 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 25 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 13 |
| Kolor dominujący | brązowy |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 1,5 |
| Materiał | drewno |
| Waga gabarytowa (g) | 54.17 |
| Wysokość | 1,7 cm |
| Szerokość | 13 cm |
| Długość | 25 cm |