Taca do serwowania biała prostokątna 29,5x15 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNA - Prostokątna taca kuchenna do serwowania dań i przekąsek. Taca ma wymiary 29,5 x 15 x 2 cm.
✅ WYTRZYMAŁA - Wykonana najwyższej jakości tworzywa w białym kolorze. Niezwykle solidna i lekka. Odpowiednio użytkowana posłuży długie lata.
✅ UNIWERSALNA - Taca posiada uniwersalne zastosowanie, wykorzystamy ją do serwowania przekąsek, dań i potraw bezpośrednio na niej. Dodatkowo może służyć jako podstawka kuchenna np. pod płyn do mycia naczyń, mydło, przyprawy itp.
✅ PRZYDATNA - Idealna do serwowania ciastek, owoców, wędlin, a także wielu innych produktów spożywczych. Sprawdzi się w trakcie rodzinnych przyjęć lub spotkań ze znajomymi.
✅ WYGODNA - Łatwa w czyszczeniu i wygodna w użytkowaniu. Taca jest niewielkich rozmiarów i zajmuje niewiele miejsca.
Taca do serwowania dań w prostokątnym kształcie. Może służyć jako podstawka kuchenna. Idealna do podawania słonych lub słodkich przekąsek, owoców, a także do bezpośredniego serwowania dań. Klasyczna taca wraz z przekąskami prezentuje się efektownie na stole, stanowiąc wyjątkowy element dekoracyjny. Przydatna zarówno w użytku domowym, jak i w gastronomii. Wykonana z najwyższej jakości materiałów, co zapewni komfort użytkowania. Bezpieczna dla zdrowia i neutralna dla żywności. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Długość | 29,5 cm |
| Waga (g) | 96 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 29,5 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 15 |
| Kolor dominujący | biały |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 2 |
| Materiał | tworzywo |
| Waga gabarytowa (g) | 145 |