Taca do serwowania drewniana okrągła MANGO 30 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ DREWNIANA - Drewniana taca o średnicy 30 cm do serwowania dań. Wykonana z egzotycznego drewna mango.
✅ PRZYDATNA - Sprawdzi się do podawania owoców, przekąsek, deserów, kanapek.
✅ DEKORACYJNA - Idealna jako podstawka pod różnego rodzaju kompozycje ozdobne lub świece. Sama w sobie stanowi piękną dekorację.
✅ NATURALNA - Drewno mangowca jest odporne na wilgoć i odkształcenia, nie chłonie zapachów, szybko schnie. Miska ma wyjątkowe naturalne barwy.
✅ KLASYCZNY STYL - Prosty design w połączeniu z naturalną, brązową kolorystyką będzie pasować do każdego wnętrza.
Okrągła taca do serwowania dań lub tworzenia kompozycji dekoracyjnych. Wykonana z naturalnego drewna. Możemy wykorzystać ją podczas przyjęć lub w codziennym użytku. Świetny pomysł na praktyczny prezent. Nie nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Hoogte | 2,5 cm |
| Diameter | 30 cm |
| Wysokość | 2,5 cm |
| Gewicht (g) | 573 |
| Średnica | 30 cm |
| Dominante kleur | bruin |
| Waga (g) | 573 |
| Logistiek lengte(cm) | 30 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 30 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 30 |
| Logistiek breedte(cm) | 30 |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 2,5 |
| Logistiek hoogte(cm) | 2,5 |
| Rodzaj | Taca drewniana |
| Waga gabarytowa (g) | 300 |
| Dimensionaal gewicht (g) | 300 |
| Kolor dominujący | brązowy |
| Materiaal | mangohout |
| Tagi | deska do serwowania|taca dekoracyjna|taca mango|patera na owoce|patera na desery|talerz na przekąski |
| Materiał | drewno mango |