Taca do serwowania plastikowa biała 45,5x35,5 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Taca do serwowania w prostokątnym kształcie - Taca do serwowania potraw i przekąsek w prostokątnym kształcie. Dzięki niej z łatwością przeniesiesz również kawę, herbatę, domowe ciasto czy drobny deser. Taca jest niezwykle funkcjonalna i ma wymiary całkowite: 45,5 x 35,5 x 2,5 cm.
✅ Solidna i wytrzymała - Wykonana jest z najwyższej jakości tworzywa w białym kolorze.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Świetnie sprawdzi się zarówno w użytku domowym, jak i w lokalach gastronomicznych. Wykorzystamy ją w trakcie różnorodnych imprez okolicznościowych. Idealna do serwowania potraw, jak również do przenoszenie szklanek, dań, dzbanków do kawy. Możemy serwować na niej śniadania, kolacje oraz desery. Może służyć jako podstawka kuchenna.
✅ Antypoślizgowa powierzchnia - Antypoślizgowa powierzchnia tacy zapewnia stabilność i bezpieczeństwo podczas przenoszenia napojów i potraw. Dzięki specjalnej strukturze zapobiega przesuwaniu się naczyń, co minimalizuje ryzyko rozlania czy upadku przedmiotów.
✅ Nadaje się do zmywarki - Wyczyścimy ją w wygodny sposób, gdyż nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Prostokątna taca do serwowania dań i przekąsek. Łatwa w czyszczeniu i wygodna w użytkowaniu. Odpowiednio użytkowana posłuży długie lata. Doskonale sprawdzi się podczas przyjęć, w codziennym użytku oraz w gastronomii, np. podczas obsługi imprez cateringowych. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Wysokość | 2,5 cm |
| Szerokość | 35,5 cm |
| Długość | 45,5 cm |
| Waga (g) | 426 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 45,5 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 35,5 |
| Kolor dominujący | biały |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 2,5 |
| Materiał | tworzywo |
| Waga gabarytowa (g) | 525 |