Taca do serwowania stalowa okrągła 21 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ OKRĄGŁA - Taca do serwowania potraw w okrągłym kształcie o średnicy 21 cm. Niezwykle funkcjonalna.
✅ STALOWA - Wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej w srebrnym kolorze. Polerowana na wysoki połysk. Taca jest solidnie wykonana, nie wykrzywia się.
✅ UNIWERSALNA - Świetnie sprawdzi się zarówno do użytku domowego, jak i w lokalach gastronomicznych. Wykorzystamy ją w trakcie różnorodnych imprez okolicznościowych.
✅ PRAKTYCZNA - Idealna do serwowania kanapek, owoców, przekąsek, przystawek, ciasteczek itd. Może również posłużyć jako podstawa pod szklanki lub kieliszki z napojami, co pomoże uniknąć ewentualnych plam na stole.
✅ DEKORACYJNA - Utrzymana w ponadczasowym stylu, będzie idealnie komponowała się z pozostałą zastawą stołową. Pozwoli w oryginalny sposób wyeksponować serwowane potrawy.
Okrągła taca do serwowania dań i przekąsek. Wykonana z wytrzymałych materiałów. Odpowiednio użytkowana posłuży długie lata. Prezentuje się niezwykle efektownie, dzięki niej dania będą prezentować się jeszcze smaczniej. Doskonale sprawdzi się podczas przyjęć, w codziennym użytku oraz w gastronomii, np. podczas obsługi imprez cateringowych. Można bezpośrednio na niej serwować różne dania, takie jak przekąski, kanapki, owoce oraz desery czy ciasta. Wykonana z materiałów bezpiecznych dla zdrowia i neutralnych dla żywności. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość w opakowaniu (cm) | 21 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 21 |
| Kolor dominujący | srebrny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 2 |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Waga gabarytowa (g) | 147 |
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 21 cm |
| Długość | 21 cm |
| Waga (g) | 130 |