Taca do serwowania stalowa prostokątna 21,5x16,5 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PROSTOKĄTNA - Taca do serwowania potraw i przystawek w prostokątnym kształcie. Taca ma wymiary 21,5 x 16,5 x 1,5 cm.
✅ STALOWA - Wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej w srebrnym kolorze. Polerowana na wysoki połysk. Taca jest solidnie wykonana, nie wykrzywia się. Dodatkowo, posiada lekko podwyższone krawędzie, które ułatwiają jej przenoszenie.
✅ UNIWERSALNA - Świetnie sprawdzi się zarówno do użytku domowego, jak i w lokalach gastronomicznych. Wykorzystamy ją w trakcie różnorodnych imprez okolicznościowych.
✅ PRAKTYCZNA - Idealna do serwowania kanapek, owoców, przekąsek, przystawek, ciasteczek itd. Może również posłużyć jako podstawa pod szklanki lub kieliszki z napojami, co pomoże uniknąć ewentualnych plam na stole.
✅ DEKORACYJNA - Utrzymana w ponadczasowym stylu, będzie idealnie komponowała się z pozostałą zastawą stołową. Pozwoli w oryginalny sposób wyeksponować serwowane potrawy.
Prostokątna taca do serwowania dań i przekąsek. Wykonana z wytrzymałych materiałów. Odpowiednio użytkowana posłuży długie lata. Prezentuje się niezwykle efektownie, dzięki niej dania będą prezentować się jeszcze smaczniej. Doskonale sprawdzi się podczas przyjęć, w codziennym użytku oraz w gastronomii, np. podczas obsługi imprez cateringowych. Wykonana z materiałów bezpiecznych dla zdrowia i neutralnych dla żywności. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość w opakowaniu (cm) | 21,5 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 16,5 |
| Kolor dominujący | srebrny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 2 |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Waga gabarytowa (g) | 112 |
| Wysokość | 1,5 cm |
| Szerokość | 16,5 cm |
| Długość | 21,5 cm |
| Waga (g) | 190 |