Taca do serwowania stalowa prostokątna 39x17 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PROSTOKĄTNA - Taca prostokątna o wymiarach 40 x 18 cm. Niezwykle funkcjonalna.
✅ STALOWA - Wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej w kolorze srebrnym. Odpowiednio użytkowana posłuży długie lata.
✅ UNIWERSALNA - Idealnie sprawdzi się do serwowania kanapek, przekąsek, przystawek, ciasteczek czy dań. Wykorzystamy ją w trakcie różnorodnych imprez okolicznościowych.
✅ WYTRZYMAŁA - Ładnie wykonana, solidna, nie wykrzywia się. Odporna na uszkodzenia mechaniczne.
✅ PRZYDATNA - Taca niezastąpiona w domowej kuchni, jak i lokalu gastronomicznym. Idealna do obsługi imprez cateringowych.
Prostokątna taca o wymiarach 40 x 18 x 2 cm. Przydatna do serwowania kanapek, przekąsek, przystawek oraz ciasteczek. Ładnie wykonana, solidna, nie wykrzywia się. Wykonana ze stali nierdzewnej. Taca przyda się zarówno w domu podczas przyjęć, będziemy mogli wówczas serwować na niej przekąski, kanapki, ale również ciasteczka czy potrawy. Taca może być również używana w gastronomii zarówno do serwowania jak i układania np. ulepionych pierogów, klusek itp. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Długość | 40 cm |
| Waga (g) | 320 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 39 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 17 |
| Kolor dominujący | srebrny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 2 |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Waga gabarytowa (g) | 221 |