Taca podtalerz miętowa 33 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ DEKORACYJNA - Podkładka pod talerz, która stanowi wyjątkową dekorację. Piękny element dekoracyjny każdego stołu. Podkładka ma średnicę 33 cm.
✅ WYTRZYMAŁA - Wykonana z wysokiej jakości tworzywa w pięknym, miętowym kolorze.
✅ UNIWERSALNA - Podkładka świetnie sprawdzi się również jako taca do serwowania. Możemy również wykorzystać ją jako element dekoracyjny na którym możemy tworzyć różne kompozycje.
✅ ELEGANCKA - Klasyczny, okrągły kształt idealny pod każdy talerz. Zastawa na niej prezentuje się wyjątkowo. Piękny element dekoracyjny każdego stołu.
✅ ŁATWE UŻYTKOWANIE - Podkładka jest wygodna w użytkowaniu. W celu zachowania jej odpowiedniego wyglądu nie zaleca się mycia w zmywarce do naczyń.
Okrągła podkładka pod talerz, która świetnie sprawdzi się jako taca do serwowania lub tworzenia kompozycji ozdobnych. Podkładka wykonana jest z wytrzymałych materiałów, prezentuje się bardzo elegancko. Stanowi piękną ozdobę zastawy stołowej podczas rodzinnych obiadów. Z jej pomocą uzyskamy wyjątkowe nakrycie stołu. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość | 33 cm |
| Istotne informacje | Nie nadaje się do zmywarki |
| Średnica | 33 cm |
| Tagi | podtalerz|podtalerz ozdobny|podtalerz dekoracyjny|taca do serwowania|taca dekoracyjna|taca na świece|podstawka pod talerz|podkładka pod talerze |
| Długość | 33 cm |
| Waga (g) | 330 |
| Rodzaj | Podkładka pod talerz |
| Długość w opakowaniu (cm) | 33 |
| Kolor dominujący | zielony |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 33 |
| Materiał | tworzywo |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 1,5 |
| Wysokość | 1,5 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 181.5 |