Talerz deserowy ceramiczny czarny TEA TIME 16,5x15 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Mały talerzyk deserowy - Talerz do serwowania przekąsek i deserów o wymiarach 16,5 x 15 x 2 cm. Talerzyk z serii Tea Time.
✅ Wykonany z kamionki - Wykonany z wysokiej jakości kamionki w kolorze czarnym. Zewnętrzny dekor talerzyka przypomina plaster miodu. Odpowiednio użytkowany posłuży długie lata.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Naczynie sprawdzi się do serwowania różnego rodzaju przekąsek słonych i słodkich np. oliwek, orzeszków, suszonych owoców, ciasteczek. Nadaje się również do podawania mini deserów, kanapek, przekąsek. Można wykorzystać go zarówno w domu, jak i w restauracji.
✅ Klasyczny design - Utrzymany w modnej kolorystyce, talerzyk posiada klasyczny wzór i pięknie prezentuje się na stole wraz z inną zastawą.
✅ Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki - Kubek wyczyścimy w łatwy sposób, gdyż nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń. Można podgrzewać w nim napoje w mikrofalówce.
Talerzyk deserowy ma uniwersalny wygląd, idealnie pasuje do każdej zastawy stołowej. Doskonale sprawdzi się zarówno w codziennym użytku, jak i podczas spotkań towarzyskich. Jego prosty design i wysokiej jakości materiał gwarantują nie tylko estetykę, ale także bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. W naszej ofercie znajdują się również inne elementy z tej serii. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Waga (g) | 195 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 16,5 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 15 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 2 |
| Materiał | ceramika |
| Waga gabarytowa (g) | 80 |
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Długość | 16,5 cm |