Talerz deserowy porcelanowy 20 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRZYDATNY - Płytki talerz deserowy z dekorem świątecznym, niezbędny w każdym domu. Talerz ma średnicę 20 cm oraz wysokość 2 cm.
✅ PORCELANOWY - Wykonany z wysokiej jakości porcelany w białym kolorze. Posiada uroczy, kolorowy dekor z motywem piernika.
✅ UNIWERSALNY - Sprawdzi się w codziennym użytku, jak i podczas wyjątkowych okazji np. Świąt Bożego Narodzenia. Przydatny podczas podawania deserów, przekąsek, ale również śniadań i kolacji.
✅ ŁATWE UŻYTKOWANIE- Talerz wyczyścimy w łatwy sposób, nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń. Można używać w mikrofalówce.
✅ EFEKTOWNY - Utrzymany w modnej kolorystyce, talerz świetnie sprawdzi się w okresie zimowym oraz świątecznym. Posiada efektowny wzór i pięknie prezentuje się na stole wraz z inną zastawą stołową.
Uniwersalny talerz deserowy o średnicy 20 cm. Solidnie wykonany i niezwykle praktyczny, posiada świąteczny design. Przydatny w każdym domu, zarówno podczas codziennych spotkań, jak i wyjątkowych okazji. Doskonale sprawdzi się podczas Świąt Bożego Narodzenia. Prosty i klasyczny kształt sprawia, że talerz jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość | 20 cm |
| Długość | 20 cm |
| Waga (g) | 325 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 20 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 20 |
| Kolor dominujący | biały |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 2 |
| Materiał | porcelana |
| Waga gabarytowa (g) | 133.33 |
| Wysokość | 2 cm |