Talerz deserowy porcelanowy MONA 19 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRZYDATNY - Płytki talerz deserowy, niezbędny w każdym domu. Talerz ma średnicę 19 cm i wysokość 2 cm. Talerz z serii MONA.
✅ PORCELANOWY - Wykonany z wysokiej jakości porcelany w białym kolorze. Odpowiednio użytkowany posłuży długie lata.
✅ WYGODNY W UŻYTKOWANIU - Talerz wyczyścimy w łatwy sposób, nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń. Można go podgrzewać w kuchence mikrofalowej.
✅ UNIWERSALNY - Sprawdzi się w codziennym użytku, jak i podczas wyjątkowych okazji. Przydatny podczas podawania ciast, deserów, przekąsek, ale również śniadań i kolacji.
✅ KLASYCZNY DESIGN - Utrzymany w modnej, białej kolorystyce. Talerz ma elegancki wygląd i pięknie prezentuje się na stole wraz z inną zastawą.
Uniwersalny talerz deserowy o średnicy 19 cm. Solidnie wykonany i niezwykle praktyczny. Przydatny w każdym domu, zarówno podczas codziennych posiłków, jak i podczas specjalnych okazji. Biała porcelana pięknie prezentuje się na stole i idealnie współgra z pozostałą zastawą stołową. Prosty i klasyczny kształt sprawia, że talerz jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Talerz deserowy idealny do użytku domowego, świetnie sprawdzi się również w lokalach gastronomicznych. W naszej ofercie znajdują się również inne elementy z tej serii. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Materiał | porcelana |
| Waga gabarytowa (g) | 120.33 |
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 19 cm |
| Długość | 19 cm |
| Waga (g) | 274 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 19 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 19 |
| Kolor dominujący | biały |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 2 |