Talerz deserowy porcelanowy MONA 21,5x21,5 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRZYDATNY - Płytki talerz deserowy, niezbędny w każdym domu. Talerz ma wymiary 21,5 x 21,5 cm oraz wysokość 2 cm. Talerz z serii MONA Musica.
✅ PORCELANOWY - Wykonany z wysokiej jakości porcelany w białym kolorze. Odpowiednio użytkowany posłuży długie lata.
✅ UNIWERSALNY - Sprawdzi się w codziennym użytku, jak i podczas wyjątkowych okazji. Przydatny podczas podawania ciast, deserów, przekąsek, ale również śniadań i kolacji.
✅ NOWOCZESNY DESIGN - Utrzymany w modnej, białej kolorystyce. Talerz ma elegancki wygląd nieregularnego kwadratu z delikatnie zaokrąglonymi brzegami. Pięknie prezentuje się na stole wraz z inną zastawą.
✅ WYGODNY W UŻYTKOWANIU - Talerz wyczyścimy w łatwy sposób, nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Uniwersalny talerz deserowy o efektownym kształcie. Solidnie wykonany i niezwykle praktyczny. Przydatny w każdym domu, zarówno podczas codziennych posiłków, jak i podczas specjalnych okazji. Biała porcelana pięknie prezentuje się na stole i idealnie współgra z pozostałą zastawą stołową. Talerz jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Talerzyk deserowy świetnie sprawdzi się również w lokalach gastronomicznych. W naszej ofercie znajdują się również inne elementy z tej serii. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Wysokość | 2 cm |
| Istotne informacje | Nadaje się do zmywarki |
| Szerokość | 21,5 cm |
| Długość | 21,5 cm |
| Waga (g) | 543 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 21,5 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 21,5 |
| Kolor dominujący | biały |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 2 |
| Materiał | porcelana |
| Waga gabarytowa (g) | 147 |