Talerz deserowy porcelanowy biały kwiaty LOUKA 20,5 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Mały talerzyk deserowy o średnicy 20,5 cm - Talerz do serwowania przekąsek i deserów o wymiarach 20,5 x 20,5 x 2,2 cm. Talerz prezentuje się efektownie na każdym stole. Talerz z serii Louka.
✅ Wykonany z porcelany - Wykonany z najwyższej jakości porcelany w białym kolorze z motywem kwiatów polnych. Odpowiednio użytkowany posłuży długie lata.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Sprawdzi się w codziennym użytku, jak i podczas wyjątkowych okazji. Przydatny podczas podawania ciast, deserów, przekąsek, ale również śniadań i kolacji. Można wykorzystać go zarówno w domu, jak i w restauracji.
✅ Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki - Talerz można łatwo wyczyścić, gdyż nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń. Można podgrzewać na nim potrawy w kuchence mikrofalowej.
✅ Klasyczny design - Utrzymany w klasycznej kolorystyce, która pięknie prezentuje się na stole wraz z inną zastawą. Talerz posiada klasyczny, okrągły kształt.
Talerzyk deserowy ma klasyczny wygląd, idealnie pasuje do każdej zastawy stołowej. Doskonale sprawdzi się zarówno w codziennym użytku, jak i podczas spotkań towarzyskich. Jego modny design i wysokiej jakości materiał gwarantują nie tylko estetykę, ale także bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 20,5 cm |
| Długość | 20,5 cm |
| Waga (g) | 282 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 20,5 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 20,5 |
| Kolor dominujący | wielokolorowy |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 2 |
| Materiał | porcelana |
| Waga gabarytowa (g) | 133.33 |