Talerz deserowy szklany LUNA 20 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRZYDATNY - Płytki talerz deserowy, niezbędny w każdym domu. Talerz ma wymiary 20 x 20 x 1,5 cm. Talerz z serii LUNA.
✅ SZKLANY - Wykonany z wysokiej jakości szkła opalowego w białym kolorze. Talerz jest wytrzymały i odporny na wysokie temperatury do max.+100°C.
✅ UNIWERSALNY - Sprawdzi się w codziennym użytku, jak i podczas wyjątkowych okazji. Przydatny podczas podawania ciast, deserów, przekąsek, ale również śniadań i kolacji.
✅ WYGODNY W UŻYTKOWANIU - Talerz wyczyścimy w łatwy sposób, nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń. Można go podgrzewać w kuchence mikrofalowej.
✅ KLASYCZNY DESIGN - Utrzymany w klasycznej kolorystyce, która pięknie prezentuje się na stole wraz z inną zastawą. Talerz posiada wyjątkowy, kwadratowy kształt, złagodzone oraz zaokrąglone brzegi.
Uniwersalny talerz deserowy o wymiarach 20 x 20 cm. Solidnie wykonany i niezwykle praktyczny. Przydatny w każdym domu, zarówno podczas codziennych posiłków, jak i podczas specjalnych okazji. Prosty i klasyczny kształt sprawia, że talerz jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Posiada modny, biały kolor i pięknie prezentuje się na stole. W naszej ofercie znajdują się również inne elementy z tej serii. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Kolor dominujący | biały |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 1,5 |
| Materiał | szkło |
| Waga gabarytowa (g) | 66.67 |
| Wysokość | 1,5 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Długość | 20 cm |
| Waga (g) | 307 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 20 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 20 |