Talerz deserowy szklany złoty 21 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRZYDATNY - Płytki talerz deserowy, niezbędny w każdym domu. Talerz ma średnicę 21 cm oraz wysokość 1,5 cm.
✅ SZKLANY - Wykonany z wysokiej jakości szkła w kolorze złotym. Spód talerzyka ma matowe wykończenie oraz strukturę delikatnych, poziomych prążków, które tworzą efektowną całość.
✅ UNIWERSALNY - Sprawdzi się w codziennym użytku jak i podczas wyjątkowych okazji. Wykorzystamy go do podawania deserów, przekąsek, ale również śniadań i kolacji.
✅ ŁATWE UŻYTKOWANIE - Zalecamy ręczne mycie talerzyka, talerzyk nie nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
✅ KLASYCZNY DESIGN - Złoty kolor talerzyka oraz klasyczny wzór sprawią, że będzie pięknie prezentował się na stole wraz z inną zastawą.
Talerz deserowy o uniwersalnym zastosowaniu. Solidnie wykonany i niezwykle praktyczny. Przydatny w każdym domu zarówno podczas codziennych spotkań jak i wyjątkowych okazji. Łatwy w czyszczeniu i użytkowaniu. Prosty i klasyczny kształt sprawia, że talerzyk jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Materiał | szkło |
| Waga gabarytowa (g) | 73.5 |
| Wysokość | 1,5 cm |
| Istotne informacje | Nie nadaje się do zmywarki |
| Szerokość | 21 cm |
| Tagi | mały talerzyk|talerz deserowy |
| Długość | 21 cm |
| Waga (g) | 310 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 21 |
| Rodzaj | Talerzyk deserowy |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 21 |
| Kolor dominujący | złoty |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 1,5 |