Talerz do serwowania porcelanowy kwiaty LOUKA 25x12 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Efektowny talerz do serwowania - Talerz do efektownego serwowania potraw. Naczynie ma owalny kształt, wymiar talerza to 25 x 12 x 1,5 cm. Talerz z serii Louka.
✅ Wykonany z porcelany - Wykonany z najwyższej jakości porcelany w białym kolorze z efektownym dekorem w polne kwiaty. Odpowiednio użytkowany posłuży długie lata.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Naczynie sprawdzi się do serwowania różnego rodzaju potraw, przystawek czy przekąsek. Dzięki eleganckiemu designowi pasuje zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.
✅ Modny design - Talerz prezentuje się elegancko i nowocześnie. Serwowane w naczyniu potrawy będą prezentowały się efektownie.
✅ Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki - Talerz wyczyścimy w łatwy sposób, gdyż nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń. Można podgrzewać w nim potrawy w mikrofalówce.
Porcelanowy talerz do efektownego serwowania potraw i przekąsek. Sprawdzi się do efektownego podawania przystawek, mięs, owoców, potraw czy przekąsek. Nadaje się do zarówno ciepłych, jak i zimnych dań. Sprawdzi się w użytku domowym, a także w gastronomii. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 12 |
| Kolor dominujący | wielokolorowy |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 1,5 |
| Materiał | porcelana |
| Waga gabarytowa (g) | 50 |
| Wysokość | 1,5 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Długość | 25 cm |
| Waga (g) | 390 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 25 |