Talerz obiadowy głęboki porcelanowy MONA 24,5 cm, 350 ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRZYDATNY - Głęboki talerz obiadowy, niezbędny w każdym domu. Talerz ma średnicę 24,5 cm, wysokość 4,5 cm oraz pojemność 350 ml. Talerz z serii MONA.
✅ PORCELANOWY - Wykonany z wysokiej jakości porcelany w białym kolorze. Odpowiednio użytkowany posłuży długie lata.
✅ WYGODNY W UŻYTKOWANIU - Talerz wyczyścimy w łatwy sposób, nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń. Można go podgrzewać w kuchence mikrofalowej.
✅ UNIWERSALNY - Sprawdzi się w codziennym użytku, jak i podczas wyjątkowych okazji. Doskonały do serwowania domowych zup, bulionów, kremów. Talerz można wykorzystać również do podawania płatków, jogurtów, owoców, surówek czy przekąsek.
✅ KLASYCZNY DESIGN - Utrzymany w modnej, białej kolorystyce. Talerz ma elegancki wygląd i pięknie prezentuje się na stole wraz z inną zastawą.
Talerz obiadowy głęboki idealny do serwowania zupy, sałatek, przekąsek i przystawek. Solidnie wykonany i niezwykle praktyczny. Przydatny w każdym domu, zarówno podczas codziennych posiłków, jak i podczas specjalnych okazji. Biała porcelana pięknie prezentuje się na stole i idealnie współgra z pozostałą zastawą stołową. Prosty i klasyczny kształt sprawia, że talerz jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Talerz obiadowy idealny do użytku domowego, świetnie sprawdzi się również w lokalach gastronomicznych. W naszej ofercie znajdują się również inne elementy z tej serii. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość | 24,5 cm |
| Waga (g) | 552 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 24,5 |
| Kolor dominujący | biały |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 24,5 |
| Materiał | porcelana |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 4,5 |
| Wysokość | 4,5 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 384 |
| Pojemność | 350 ml |
| Szerokość | 24,5 cm |