Talerz obiadowy głęboki szklany czarny LUNA 21,5 cm, 650 ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Głęboki talerz obiadowy o pojemności 650 ml - Talerz obiadowy, głęboki niezbędny w każdym domu. Idealny do serwowania zup, makaronów czy sałatek, zapewnia wygodę użytkowania dzięki odpowiedniej głębokości. Talerz ma wymiary 21,5 x 21,5 x 3,7 cm i pojemność 650 ml. Talerz z serii Luna.
✅ Wykonana ze szkła - Wykonana z najwyższej jakości szkła opalowego w kolorze czarnym. Szkło opalowe swoim wyglądem przypomina porcelanę. Odpowiednio użytkowana posłuży długie lata.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Sprawdzi się w codziennym użytku, jak i podczas wyjątkowych okazji. Możemy go wykorzystać do różnych rodzajów posiłków. Doskonały do serwowania zup, bulionów, kremów. Talerze można wykorzystać również do podawania płatków, jogurtów, owoców, surówek, makaronów czy przekąsek.
✅ Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki - Talerz można łatwo wyczyścić, gdyż nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń. Można podgrzewać na nim potrawy w kuchence mikrofalowej.
✅ Klasyczny design - Utrzymany w klasycznej kolorystyce, która pięknie prezentuje się na stole wraz z inną zastawą. Talerz posiada wyjątkowy, kwadratowy kształt, złagodzone oraz zaokrąglone brzegi.
Uniwersalny talerz obiadowy, głęboki. Solidnie wykonany i niezwykle praktyczny. Przydatny w każdym domu, zarówno podczas codziennych posiłków, jak i specjalnych okazji. Talerz jest idealny do użytku domowego, świetnie sprawdzi się również w lokalach gastronomicznych. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Wysokość | 3,7 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 220.5 |
| Pojemność | 650 ml |
| Szerokość | 21,5 cm |
| Długość | 21,5 cm |
| Waga (g) | 384 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 21,5 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 21,5 |
| Materiał | szkło |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 3,7 |