Talerz obiadowy płytki ceramiczny kremowy SKANDI 26,5 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Płytki talerz obiadowy o średnicy 26,5 cm - Duży talerz obiadowy, niezbędny w każdym domu. Talerz ma wymiary 26,5 x 2,7 cm. Talerz prezentuje się efektownie na każdym stole. Talerz z serii Skandi.
✅ Wykonany z ceramiki - Wykonany z najwyższej jakości kamionki w matowym kremowym kolorze. Odpowiednio użytkowany posłuży długie lata.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Sprawdzi się w codziennym użytku, jak i podczas wyjątkowych okazji. Możemy go wykorzystać do różnych rodzajów posiłków, jako talerz na lunch, przekąski, obiad czy deser.
✅ Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki - Talerz można łatwo wyczyścić, gdyż nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń. Można podgrzewać na nim potrawy w kuchence mikrofalowej.
✅ Klasyczny design - Utrzymany w klasycznej kolorystyce, która pięknie prezentuje się na stole wraz z inną zastawą. Talerz posiada klasyczny, okrągły kształt.
Uniwersalny talerz obiadowy, który możemy używać również jako paterę do serwowania słonych i słodkich potraw. Solidnie wykonany i niezwykle praktyczny. Przydatny w każdym domu, zarówno podczas codziennych posiłków, jak i specjalnych okazji. Talerz jest idealny do użytku domowego, świetnie sprawdzi się również w lokalach gastronomicznych. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość | 26,5 cm |
| Długość | 26,5 cm |
| Waga (g) | 847 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 26,5 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 26,5 |
| Kolor dominujący | kremowy |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 2,7 |
| Materiał | ceramika |
| Waga gabarytowa (g) | 225.33 |
| Wysokość | 2,7 cm |