Talerz obiadowy płytki porcelanowy MAKI 27 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Płytki talerz obiadowy o średnicy 27 cm - Duży talerz obiadowy, niezbędny w każdym domu. Talerz ma wymiary 27 x 2,3 cm. Talerz prezentuje się efektownie na każdym stole. Talerz obiadowy z serii Maki.
✅ Wykonany z porcelany - Wykonany z najwyższej jakości porcelany w białym kolorze z efektownym dekorem w polne kwiaty. Odpowiednio użytkowany posłuży długie lata.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Sprawdzi się w codziennym użytku, jak i podczas wyjątkowych okazji. Możemy go wykorzystać do różnych rodzajów posiłków, jako talerz na lunch, przekąski, obiad czy deser.
✅ Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki - Talerz można łatwo wyczyścić, gdyż nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń. Można podgrzewać na nim potrawy w kuchence mikrofalowej.
✅ Efektowny design - Utrzymany w modnym stylu, który pięknie prezentuje się na stole wraz z inną zastawą. Talerz posiada klasyczny, okrągły kształt.
Uniwersalny talerz obiadowy, który możemy używać również jako paterę do serwowania słonych i słodkich potraw. Solidnie wykonany i niezwykle praktyczny. Przydatny w każdym domu, zarówno podczas codziennych posiłków, jak i specjalnych okazji. Talerz jest idealny do użytku domowego, świetnie sprawdzi się również w lokalach gastronomicznych. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 27 |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 2,3 |
| Kolor dominujący | wielokolorowy |
| Waga gabarytowa (g) | 243 |
| Materiał | porcelana |
| Wysokość | 2,3 cm |
| Szerokość | 27 cm |
| Długość | 27 cm |
| Waga (g) | 594 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 27 |