Talerz obiadowy płytki porcelanowy biały SERCE 27 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRZYDATNY - Płytki talerz obiadowy, niezbędny w każdym domu. Talerz ma średnicę 27 cm oraz wysokość 2,5 cm.
✅ PORCELANOWY - Wykonane z najwyższej jakości porcelany w białym kolorze. Posiada delikatne zdobienie z motywem linii i serduszka.
✅ UNWIERSALNY - Sprawdzi się w codziennym użytku, jak i podczas wyjątkowych okazji. Wykorzystamy go do wielu rodzajów posiłków. Talerz obiadowy możemy użytkować jako talerz śniadaniowy, na lunch, obiad, czy deser.
✅ ŁATWE CZYSZCZENIE - Talerz wyczyścimy w łatwy sposób, nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
✅ KLASYCZNY DESIGN - Utrzymany w modnej kolorystyce, talerz posiada klasyczny wzór i pięknie prezentuje się na stole wraz z inną zastawą.
Uniwersalny talerz obiadowy z motywem serduszek. Solidnie wykonany i niezwykle praktyczny. Przydatny w każdym domu, zarówno podczas codziennych spotkań, jak i wyjątkowych okazji. Łatwy w czyszczeniu i użytkowaniu. Prosty i klasyczny kształt sprawia, że talerz jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Talerz możemy myć w zmywarce, ale w celu odpowiedniej pielęgnacji nie zaleca się tego, aby dekoracja nie uległa uszkodzeniu. W naszej ofercie znajdują się również inne elementy z serii Serduszka. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 27 |
| Kolor dominujący | biały |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 2,5 |
| Materiał | porcelana |
| Waga gabarytowa (g) | 243 |
| Wysokość | 2,5 cm |
| Szerokość | 27 cm |
| Długość | 27 cm |
| Waga (g) | 667 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 27 |