Talerz obiadowy płytki szklany złoty patera 30 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Płytki talerz obiadowy o średnicy 30 cm - Duży talerz obiadowy, niezbędny w każdym domu, dzięki swoim rozmiarom może pełnić również rolę patery. Talerz ma wymiary 30 x 2 cm. Talerz prezentuje się efektownie na każdym stole.
✅ Wykonany ze szkła - Wykonany z najwyższej jakości przezroczystego szkła, które swoją strukturą imituje kryształ. Rant talerza jest w kolorze złotym. Odpowiednio użytkowany posłuży długie lata.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Przydatny w codziennym użytku, jak i podczas wyjątkowych okazji. Duży talerz doskonale sprawdzi się do serwowania posiłków, ale także jako elegancka patera. Idealny do podawania ciast, owoców, potraw czy przekąsek na przyjęciach i spotkaniach rodzinnych.
✅ Wygodne użytkowanie - Talerz można łatwo wyczyścić przy użyciu płynu do mycia naczyń i gąbki. Dla zachowania trwałości i pięknego wyglądu talerza zalecamy mycie ręczne.
✅ Efektowny design - Ten szklany talerz wyróżnia się eleganckim, złotym wykończeniem i subtelną teksturą, która nadaje mu luksusowy charakter. Nowoczesny design sprawia, że jest wyjątkowym elementem każdej zastawy stołowej.
Uniwersalny talerz obiadowy, który możemy używać również jako paterę do serwowania słonych i słodkich potraw. Solidnie wykonany i niezwykle praktyczny. Przydatny w każdym domu, zarówno podczas codziennych posiłków, jak i specjalnych okazji. Talerz jest idealny do użytku domowego, świetnie sprawdzi się również w lokalach gastronomicznych. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Waga (g) | 955 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 30 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 30 |
| Kolor dominujący | przezroczysty |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 2 |
| Materiał | szkło |
| Waga gabarytowa (g) | 300 |
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Długość | 30 cm |